2737
2739
عنوان

بدنسازی

140 بازدید | 19 پست

سلام خانما لطفا اگه میدونید جوابمو بدین من باسنم خیلی افتادس و تخته و قوز پشت هم دارم تو اندامم بد هم راه میرم بااینا خیلی مشکل دارم حالا مبخابرم بدنسازی بنظرتون رو اینا تاثیر داره بعد اگه بعد مدتی نرم باز برمیگرده سرجاش🤔

بجز جراحی تاثیری نداره ورزش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من بدنساز هستم

ببین حتما حرکات اصلاحی بگو مربیت بگه انجام بدی مثل زیر بغل سیم کش و بارفیکس با وزنه

نه منم قوز داشتم صاف شدم قدمم بلند تر شد دیگه برنمیگرده به شرطی که کج نشینی رو صندلی اینا

2731

باید از یه مربی خوب اول حرکات اصلاحی بگیری برای قوز و مدل راه رفتنت بعد که اینا اصلاح شد برنامه تمرینی برای بدنسازی بگیری پیج سلما شکیب‌ برنامه اصلاحی میده و پشتیبانی خوبیم داره 

2740
واسه باسن هم اسکات بزنید با تعداد بالا و ست های بالا

سلام عزیزم شما مربی بدنسازی هستین ؟

میگم من شاید نتونم بدنسازیو زیاد ادامه بدم بنظرتون مدتی برم باز نرم اندامم خراب میشه ؟

و اینکه تو خونه نمیشه ورزش کرد قوز پشت و اصلاح راه رفتن وازبین برد 

سلام عزیزم شما مربی بدنسازی هستین ؟ میگم من شاید نتونم بدنسازیو زیاد ادامه بدم بنظرتون مدتی برم باز ...

سلام

بدنسازی یه مدت نرید قطعا اندام مثل قبل نمیمونه لاغر میشید اما نه مثل قبل از رفتن به باشگاه ها

مثلا حجم اندامتون یه خورده بیشتر از قبل از باشگاه رفتن میشه وقتی ول کنید

تو خونه هم بله اصلاحی داره اما من حرکاتی که بلدم همش با وزنه هست

سلام بدنسازی یه مدت نرید قطعا اندام مثل قبل نمیمونه لاغر میشید اما نه مثل قبل از رفتن به باشگاه ها ...

واسه چاقی نمیخام برم اندامم بشدت شل و افتادس میخام برم سفت شه میگم اونم برمیگرده ؟

2706