2733
2734
عنوان

چرا از چاق شدن میترسین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من قدش ۱۷۰ وزنش ۸۰ بود. وقتی وزنشو رسوند به ۶۰ خودش میگه رفتار همه خیلی خیلی باهام تغییر کرد.&n ...

یعنی تا این حد😔😑

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2731
چون همه به روی ادم میارن جامعه روت کمتر حساب میکنه لباسا قشنگ به تنت نمیشینه نمیتونی راحت غذا بخو ...

همین مشکل رو لاغری بیش از حد هم داره 

به لاغر ها هم گوشزد میکنن کاش یاد بگیرن سرشون جایی فرو نکنن که حتی دماغشون هم نمیره

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
من خودم عاشق تپل بودنم برعکس بقیه

منم تو پر دوست دارم 

ولی مثل اینکه چاقی جرمه😅😅😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
یعنی تا این حد😔😑

خیلی تاثیر داره.

کلا احترام خوشگلا همیشه بیشتر نگه داشته میشه.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
حق گفت خدایی😂

😁😁😁اره 

همین مشکل رو لاغری بیش از حد هم داره  به لاغر ها هم گوشزد میکنن کاش یاد بگیرن سرشون جایی فرو ن ...

نه فقط لاغر و چاق ها 

بلکه مجردها 

طرف عقد هست میگن کی عروسی 

بعد عروسی هی میگن بچه داری

و ....

😁😁😁اره 

البته میدونی بستگی داره یکی میبینی لاغری بهش پیاد سنشم ک بره بالا اصلا متوجه نمیشی یکی نه توپر باشه ن چاق الکی 

مثلا زنداییم با اینکه ۴۰ سالشه وای چون ترپره انگار سی ساله ها بستگی داره اینم و اینگه ب پوستم باید برسی خیلی

البته میدونی بستگی داره یکی میبینی لاغری بهش پیاد سنشم ک بره بالا اصلا متوجه نمیشی یکی نه توپر باشه ...

اونکه بله 

ولی شوهرم زوم روی وزنم پوستم اصلن براش مهم نیست😄

وای من تا نیلم یه کم کم بشم مامانم میگه لاغر نشیااا فقط چشمات بمونه برعکس تا میاد تپل بشم بابام میگه چاق نشیااا مریضی تو چاقیه

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
چاقی افسرگی میاره من۱۶۰ قدمه ۶۵ وزنم همش دنبال لاغری ام

دقیقا مث منی😂

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2706