2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

با بعضیاشون تو یه کشور زندگی میکنم

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

من تو خیابون یه سلبریتی میبینم خودمو میزنم به اون راه تا نفهمه دیدمش اونوقت بیام ارتباط نزدیک داشته باشم  

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2740
من تو خیابون یه سلبریتی میبینم خودمو میزنم به اون راه تا نفهمه دیدمش اونوقت بیام ارتباط نزدیک داشته ...

دقیقااا ولیرمن توی اکثر اکران هایی ک دعوت میشیم میبینمشون

امیرمحمد یزدانی فامیل خیلی نزدیک مونه 😁هرهفته هم میببنمش بجز وقتایی که اردو هست

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 

اینو تو یه تاپیک دیگم گفتم امروز😁

هادی ساعی  قبل از قهرمان و معروف شدن. با برادراش یک سوپر مارکت داشتند و من خودم شخصا از هادی ساعی  پنیر و شیر و ماست و این‌چیزها میخریدم🤣🤣🤣🤣  من خیلی کوچیک بودم یادمه ۵ ابتدایی بودم خونمون شهرری بود 🤣🤣🤣🤣

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706