2737
2739
عنوان

خواهران بزرگوار جهت مشورت ازدواج

572 بازدید | 75 پست

سلام

بنده دو جلسه با دختر خانومی در خصوص ازدواج صحبت کردم و در کلیات با هم توافق نظر داریم، اما در خصوص برخی موارد اختلاف نظر هست و ایشان بیان داشتن قابلیت انعطاف پذیری دارند. 

سوال اینه آیا با این شرایط صلاح هست آشنایی خانواده ها انجام بشه؟

چه توصیه و نکاتی رو در نظر بگیرم؟

بستگی داره تو چی اختلاف نظر داشته باشید

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

برادر محترم اینو از من ب یادداشته باش هیچکس تغییر نمیکنه مطمئن باش هرچقدرهم تلاش کنه بعد چند وقت خسته میشه از نقش بازی کردن

موفق باشید✋

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

آخه برادر من اینجا جای این تاپیک هستش؟

شما باید برای مهم ترین انتخاب زندگیتون بیاید نظرسنجی بذارید اون هم توی سایت زنونه؟

مگه نداریم از زن ها مشورت نگیرید

شما باید به یه روانشناس مراجعه کنید

خودمم روانشناس خانواده و ازدواج هستم و سخنران حوزه ازدواج خواستی کمکت می کنم

اول اینکه از چهره و ظاهر هم خوشتون بیاد 

عقاید دینی خیلی مهمه ک هم نظر باشید و سطح پوشش لباس

از،نظر مالی و فرهنگی باهم نزدیک هستید

فرهنگ و رسوم خانواده هارو باهم درمیون بذارید 

اگه تو این موارد مشکلی نیست با خانواده ها صحبت کنید 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2706