2733
2734
عنوان

حق بامنه یامادرشوهرم

359 بازدید | 10 پست

شوهرم میگ عاشق ننه و منو ازمادرشم بیشتردوسداره ولی تامامانش زنگ میزنه میره هرکاری داره براش انجام میده ولی من الان ۶روز میگم مایع لباسشویی بخر هروز تکرار میکنم میره برمیگرده میگ یادم رفت براهرچی ک میگم بخره همینجوره

مادرشوهرم همش زنگ میزنه شوهرم بره براش خربد و پرده بازکنه تلوزیون درست کنه درحاای که اوم به پسر مجرد توخونه داره ولی من دوتا بچه کوچیک‌دارم میگ تو جوونی میتونی مغازه بری و فلان و.... 

منم دیشب دعواکردم که شوهرم وظیفشه به فکرزندگی خودشم باشه چرا برادرشوهرمجردم به مغازه ساده نمیره برامامانش

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مثلا در هفته چند بار برای کارهای مادرش میره؟

ههرهروز

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

مادرشوهرمنم همینه ب بچه های دیگش نمیگه هرچی میشه ب همسرم میگه باینکه میدونه اوضاعش خرابه کلی قرض و بدهی داره عروسیش جلو ی قرون نداره🥲ناراحت میشم ولی تاحالا ب همسرم نگفتم چیزی نمیدونم چراا اصلا درک ندارن خانواده ها 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق داری ولی اونم بهرحال مادرشه اما براز خرید خونه وقتی رفت بیرون اونجا بهش زنگ بزن ک فلان چیزو همین ...

چن بارتکرار میکنم میره بیرون ج نمیده خب مادرش هروز یکاری داره روزی دوسه ساعت باید بره

2740
مادرشوهرمنم همینه ب بچه های دیگش نمیگه هرچی میشه ب همسرم میگه باینکه میدونه اوضاعش خرابه کلی قرض و ب ...

منو تو بدشانسیم