2737
2734
عنوان

دعوا با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2268 بازدید | 110 پست
ب مامانم میگه این فک می‌کنه خانواده من از اون وسایل استفاده میکنن مامانمم گفت این چ فکر غلطیه این فق ...

نميدونم چند سالته ولي اينقدر از مامانت انتظار نداشته باش بیوفته جلو حرف بزنه از تو دفاع کنه، فردا تو آشتی میکنی برمیگردی ، مامانت بده میشه ، شوهرت چشم دیدن مامانت را نخواهد داشت، اینکه مامانت هوای خودت را داشته باشه کافیه ولي هي  نفرست بره با شوهرت بحث کنه

گفتم میگه خودت مقصری انقد ی حرفو کش نده گوش ب حرف کن میگم خوب خودتم لجبازی می‌کنی

ببین اگر حرفو کش ندی خودت آرامش داری ..اونا که نمیدونن الان شما مثلا داری باهمسرت کل کل میکنی سرفلان حرف وحرکت مادرش .این فقط شمایی که اذیت میشی وهمسرت بعد یه زمانی میبینی ای واااای من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکنی اون بخاطر تو وقتی میایین شهر خانواده هاتون بیشتر پیش خونواده شما میمونه تا تو راحت تر باش ...

ب قرآن خانوادش خودشون باعث شدن شوهرم بهشون سرد بشه بزار چنتا مثال بزنم 

مثلا کوچیکش کردن موقع عروسی باباش گفت زن بگیری خرجش با من شوهرم دانشجو بود چون از بچگی عاشق من بود دیگه ب حمایت باباش اومد جلو باباشم گفت من پشتمش خداشاهده شوهرمو دق داد تا عروسی گرفت و وسایل و خونه غیر این بود شوهرم فعلا زن‌نمیگرقت تا بره سرکار 

بچه دار شدیم نیومدن دیدن من خوب شوهرم جلو ما کوچیک شد با خودش گفت چرا انقد هوای خواهرمو دارن ب بقیه نوه ها میرسن فقط با بچه من اینجوری میکنن ..بچم بستری شد نیومدن دیدنش حتی نگفتن کاری دارید یا ن ..یبار نگفتن ب من ک با بچه بیا موقعی ک شوهرم نبود و مأموریت بود 

مدام‌مادرش بی علت روشو‌ ازم برمیگردوند..یا ب شوهرم می‌گفت اگر هنوز سرکار نیستی چون زنت نحسه طلاقش بده .مدام ب شوهرم میگن ذلیلی زنت درس میده بهت در صورتیکه دارن گناهمو میشورن خبر ندارن شوهرم چقد بد اخلاقه باهام...از خانواده من فقط احترام و عزت دید مامانم تا شوهرم نیاد سفره نمیندازه مدام براش لباس میخره بین بچه هاش و نوه هاش فرق نمی آره برعکس اونا

مشاوره بگیر من این دوره رو گذروندن و مشاور کمکم کرد خیلی

س تا رفتم گفتن من مقصرم😭 حتی روانپزشک رفتم قرص داد او رابطه زناشوییم اثر داشت ولی آرامش داشتم ولی بخاطر رابطم دیگه نخوردم نخواستم شوهرم متوجه بشه 

2731
خواهرت هم بد راهنمایی کرده تو شوهر لال دوس داری؟ عین مجسمه وایسه خوبه؟ بابا تا حالا لوس بازیافت ر ...

ارع دیگه خواهرم گفت اینم برامون آدم شده دیگه محل سک بهش نمی‌دیم 😕همون پریشب ک دعوامون شد رفت برای مامانم خرید کرد خودشو خوب نشون میده ب خانوادم فقط رو من حساس شده دهن وا میکنم انگار بدش میاد مثل اینکه مثلا خسته من باشه ها

اره واقعا چرا من اصلا حرف مادرشو میزنم 

دیگه نزن.آفرین😁

عزیزم من با اجازت برم دخترم بیدارکنم صبحانه بخوره بره مدرسه .انشاالله زندگیت پراز آرامش باشه سیوت کردم بیام ببینم چه گلی بسر زندگیت زدی عزیزم🌹

نميدونم چند سالته ولي اينقدر از مامانت انتظار نداشته باش بیوفته جلو حرف بزنه از تو دفاع کنه، فردا تو ...

۳۲سالمه 

خوب گفتم تو خونه شما بوده نشون بده بدت اومده این صداشو برده بالا ...خودمون ک ابمون تو‌ ی جوب نمیره اگر تفاهم داشتیم ک ابن حالمون نبود 

2738
دیگه نزن.آفرین😁 عزیزم من با اجازت برم دخترم بیدارکنم صبحانه بخوره بره مدرسه .انشاالله زندگیت پراز ...

برو عزیزم ممنون سلامت باشی دستت درد نکنه وقت گذاشتی 😘😘😘حتما میام خبر میدم چی شد 

این منم منم رو کنار نذاری تا آخر زندگیت رو جهنم می کنی اگه دوست نداشتی

اتفاقا همش تو زندگیم این تو ذهنمه چیکار کنم خوب همش یاد ده سال پیش میوفتم ک باورشون نمیشد بابام بهشون دختر بده شوهرم بغلم میکرد می‌گفت خدایا شکرت بهم رسوندیش حالا خودش و خانوادش قدر نمی‌دونن

بخدا عشق ندارم  فقط وابسته خوبیاش شدم  مدتیه عوض شده همش بحث داشتیم منم خیلی گریه میکنم ...

من تجربه زندگی مشترک ندارم

اما اینو میدونم تو اگه حتی یه بند انگشت

فقط یه بندانگشتتتتت خودتو ضعیف جلوه بدی

نشون بدی دوسش داری،وابستشی

اون تا خدا میتازونه

انقد گند میزنه تا رو برگردونی ازش

فقط خودتی که اذیت میشی

بعد که رو برگردونی ناراحتم میشه که چرا مثل سابق دوسش نداری و این باز میشه شروع اختلافات

هرچقد واست مهمه تودلت نگه دار

جلوش نشون نده،گریه نکن

سر خم نکن

ادما وقتی بهت بها میدن که ترس از دست دادنتو داشته باشن

من تجربه زندگی مشترک ندارم اما اینو میدونم تو اگه حتی یه بند انگشت فقط یه بندانگشتتتتت خودتو ضعیف ...

چجوری حس ترس از دست دادنمو نشونش بدم ..من خیلی نشون دادم با حرفاش گریم میگیره اونم اومده منت کشی و معذرت خواهی ولی خوب باعث شده قضیه بی مزه بشه 

یه چیزی بهت بگم یه جمله رو مدام تکرار کن خانواده شوهرمو به عنم هم حساب نمیکنم بعد این کلمات میتونی ا ...

حرفت خیلی زشت و بی تربیتیه 

به نظر من خانواده .خانوادست شوهر من نداره 

من برادر دارم دوسش دارم اونم داره 

من مادر دارن اونم مادر داره اینا اشتباهت که یاد ما دادن خانواده شوهر مادر زن مادر شوهر خواهر شوهر خواهر زن 

مادر مادره 

خواهر خواهره 

برادر برادره 

مت بیشتر موقعه جبهه می گیریم واشتباه هست 

هممون مادر شوهر یا مادر زنیا خواهر یا برادر هستیم و...

چجوری حس ترس از دست دادنمو نشونش بدم ..من خیلی نشون دادم با حرفاش گریم میگیره اونم اومده منت کشی و م ...

تا کی شما گریه کنی قهر کنی باز همسرت بیاد خواهش و تمنا که اشتی کنین،باز بعد اشتی یادش بره همه چیو

ببینین مشکل اصلیتون کجاست

اصن سرچی الان اختلاف دارین؟حل میشه خب حلش کنین

نمیشه راجبش صحبت کنین

یک بار برای همیشه راجبش صحبت کنین

اگه دیدین نشد اون بی اهمیته شماام بی اهمیت باش

میدونم زندگی مشترک چشم در برابر چشم نیست

اماادم تا یه جایی تحمل میکنه گل

از یه جایی به بعد حرفاش برات عادی میشه

ولی نظرمن اینه کلن گریه نکن

مردا وقتی گریه میکنی حس میکنن ضعیف ترینی و هرغلطی میخان میکنن بعدش

2706