2733
2734

بله

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من ترجیه میدم که حمایتش کنم اما اینکه بیارمش پیش خودم نه 

اونم چون آدمیزاد ممکنه یه وقتی ناراحت باشه عصبی باشه حوصله خودم نداشته باشه ناخواسته یه اخم به بچه کنه که بچه دلش بشکنه

دوست ندارم همچین اتفاقی بیوفته

2740

بله اصلا یکی از آرزوهامه بخدا یکی از فانتزی هامم اینه که بعد از مهاجرت ازین بچه آفریقایی سیه ها مو فرفری ها بیارم بزرگ کنم😁😍 بخدا تو فیلما میبینمشون دلم غش میکنه براشون

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

من و همسرم که میگفتیم یا خودمون بچه دار میشیم یا کلا قیدشو میزنیم. حاضر نبودیم از بهزیستی بیاریم. 

خواهرم مجرده خیلی دوست داشت از بهزیستی بیاره ولی از وقتی ما بچه دار شدیم و مسئولیت و سختی بچه داری رو دیده اونم قیدشو زده کلا

عزیزم با خودت نمی گی که معلوم نیست پدر و مادرش چه طور آدمهایی بودند و چه طوری به دنیا اومده؟

ننه برام مهم نیس واقعا چون ناخواسته اومده تو این دنیا

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
عزیزم با خودت نمی گی که معلوم نیست پدر و مادرش چه طور آدمهایی بودند و چه طوری به دنیا اومده؟

اونی که دل و جسارت و روحیه به این بزرگی داره افکارش سالم و مثبت هست 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 

ن مهم نیست من بخاطر ثوابش دوست دارم 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706