2737
2734
عنوان

۲۰۰ میلیون پول اومده دستمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 91 پست
انلاین شاپه چی خوبه؟ نزدیکه مرزیم جنسه عراق ارزون و خارجیه میتونم از اونجا بیارم خوبه؟ چطوری فروشم ...

فقط باید کیفیت خوب بیاری با قیمت منصفانه .یعنی حتی اگر ده تومن ارزون تر از بقیه بدی همه از تو خرید میکنن .

بعد تو اینیستا پیج بزن تعامل کن با بقیه فالوور جمع کن و هر روز استوری بزار راجب لباسا توضیح بده مثلا 

کم کم یاد میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معازه خوب پیدا کن .طلا پول معازه ک دارین بده ی معازه بهتر بگیر ک اجاره سرماه زیاد باشه دستون باز شه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
۳۳۲۷ هزار تومن  خوب خریدی عزیزم

واقعا من زدم شد ۳۱۰۰ و۲۰۰سود برداشته 

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2731
دقیقا 

والا....من خودم طمع کردم و پشیمون شدم‌..دوتا وام گرفتیم.. اولی برج 11 شش تا النگو گرفتم.. دومی هم برج 12 6تا دیگه گرفتم.. اینجا ک سایپا پیش فروش گذاشت شش تاشو فروختم موتور هم فروختیم...ولی طرحه لغو شد من گرمی 3600 فروخته بودم...دیدم طلا داره میره بالا وقتی گرمی 3800 بود طلا گرفتم ولی طلای شکن با نرخ دو درصد..اندازه 173 ملیون شد.. میخایم ماشین بخریم.دیدیم طلا داره میاد پایین .گرمی 3450 که شد همه طلاها فروختیم.. 173 ملیون شد 154 ملیون‌.. اینم نتیجه طمع و شرایط نامعلوم ایران

نه عزیزم من زدم همین قیمت بود قیمت امروز  نگران نباش خوب خریدی

خدا کنه با چنگ دندون همینم جمع کردم

مرسی مهربون

2738
اخه ما درامد نداریم هیچ یه مغازه داریم اجارش ۳۵۰۰ یارانه و سود داریم ۱۵۰۰ با همینا ب سختی زندگی میکن ...

میتونی با همین ۲۰۰ تومن جنس مثلا لباس یا هرچیزی که به نظرت تو منطقه ی شما بهتر جواب میده بخری و تو همون مغازه ای که دارین بفروشی

والا....من خودم طمع کردم و پشیمون شدم‌..دوتا وام گرفتیم.. اولی برج 11 شش تا النگو گرفتم.. دومی هم بر ...

اخ اخ خب شما تو حباب خریدید و تو کف فروختید طلا برای مدت دار خوبه امروز من طلای سه گرمی خریدم ۱۳ تومن با ۳۵۰۰ اومدم خونه طلا شد ۳۴۵۰ ۷۰۰هزار تو چند دقیقه ضرر کردم اما ناراحت نشدم چون من طلا رو مدت دار میخرم 

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
اخ اخ خب شما تو حباب خریدید و تو کف فروختید طلا برای مدت دار خوبه امروز من طلای سه گرمی خریدم ۱۳ توم ...

اره عزیزم باید مدت دار بخری...منم وقتی 173 تا دادم طلا، قصد خرید ماشین نداشتیم...ولی دیدیم داره میاد پایین و با بچه کوچیک ماشین لازمع هس دیگه فروختیم....ینی با گرمی 3800 طلاها میشد 310 ملیون.....ولی ما فروختیم 280 ملیون... سه چار روز صبر کردیم گفتیم بازم میره بالا...ولی هرچی رو طلا بره رو ماشینم میرع دیگه

2706