2733
2734
عنوان

۲۰۰ میلیون پول اومده دستمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1816 بازدید | 91 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پس طلا بخر

عزیزم من حقوقه خوب ندازیم طلا زیاد داریم طلا بخرم ک چی بشه میخام یه جوری باشه حقوقه ماهیانمون زیاد بشه

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
بابام اجازه نمیده جاش خیلیی خوبه ولی تو پاساژه طبقه بالااا  ولی تو بهترین منطقه‌ی شهرمونه.

خوب بازم راه داره جنسو بریز یه فروشنده بگیر . میتونی لباس زیر بفروشی .با پدرتم صحبت کن بگو با این وضعیت تو این گرونی نمیشه زندگی کرد .فردا بخوای ازدواج کنی چجور میخوای جهاز بخری . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2731
آنلاین شاپ بزن

انلاین شاپه چی خوبه؟

نزدیکه مرزیم جنسه عراق ارزون و خارجیه میتونم از اونجا بیارم خوبه؟

چطوری فروشمو زیاد کنم و پیشرفت کنم واقعا سخته. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
بابام اجازه نمیده جاش خیلیی خوبه ولی تو پاساژه طبقه بالااا  ولی تو بهترین منطقه‌ی شهرمونه.

از کمیته امداد یا طرح ملی جوانان و اینطور جاها راهنمایی بخوای خوبه خانم هایی هستند از این طریق هم کسب درآمدداشتند هم ۴نفر رو مشغول کار کردند بگید پدرتون بره بپرسه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ی جا اجاره کن تی شرت توری راه بنداز هم راحته هم پولساز

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
چه قدره سود دهیش ؟؟؟ چند درصده ؟؟ مثلا ۲۰۰ میلیونو چه قدر باید برگردونی ؟؟؟

اگر اشتباه نکنم سود ۴ درصد

بازپرداخت ۱۶ ماهه

بعد تو اپلیکیشن خوده بانک که ثبت نام کنی همه چی رو توضیح داده معدل حسابت نحوه بازپرداخت و ... مقدار قسط هر ماه

خوب بازم راه داره جنسو بریز یه فروشنده بگیر . میتونی لباس زیر بفروشی .با پدرتم صحبت کن بگو با این وض ...

خیلی حرف زدیم گوش نمیده.

ن عزیزم ازدواج نمیکنم ک عقل دارم. ازدواج برا چیمه. 

چطور حقوق ندارین ولی انقد طلا و ملک دارید ماشالا

اینا ارثیه بوده خریدیم باهاشون 

طلا، دلار و … صرفا ارزش پولتون رو حفظ می‌کنه! 

اگر قصد دارید ارزش پولتون حفظ بشه، که هیچ 

ولی اگر قصد سرمایه گذاری دارید 

به عنوان سرمایه برای کاری که می‌دونید درش استعداد دارید و از

پسش بر میایید استفاده کنید. 

از کسانی که می‌تونند کمکتون کنند و براتون اشتغال زا باشن کمک بگیرید. 

این پول برای سرمایه گذاری پول زیاد و حتی کافی ای هم نیست

ولی اگر اصولی پیش برید به امید خدا می‌تونید از همین مقدار هم استفاده بهینه رو ببرید و درامد کسب کنید.  

برای همین باید حساب شده و دقیق پیش برین تا ریسکی نباشه. 

سپرده و … هم که به هیچ عنوان منطقی نیست! گول سود و این حرفا رو نخورید! به قدری ارزش پولتون پایین میاد که این ها در مقابلش چیزی نباشه. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
خیلی حرف زدیم گوش نمیده. ن عزیزم ازدواج نمیکنم ک عقل دارم. ازدواج برا چیمه. 

کلا مرگم ب بابات بگو میخوام ازدواج کنم . شاید نقشه ت بگیره . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2706