2733
2734
عنوان

واقعا چقدر مستاجری سخته

79952 بازدید | 668 پست

نمیدونم صاحب خونه امسال باهامون راه میاد یا نه 

از همین الان فکرمون درگیره

خونه ها خیلی رهن و اجارشون رفته بالا 

واقعا دیگه مغزم نمیکشه

اونایی که از اول ازدواج تو‌خونه خودشون بودن خیلی آرامش مالی میتونن داشته باشن بنظرم

کاش صاحب خونه شدن راحت بود…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره واقعا ۸ ساله عروسی کردیم مستاجریم اونوقت دوستام از اول رفتن خونه خودشون از هیچی شانس نداشتم هیچی

اون روز یکی از اونایی که از همون اول رفت خونه خودش غر میزد ویو خونه اصلا خوب نیست 

گفتم ببین چقدر قدر نشناسی هست…

ان شاءالله صاحب خونه بشی گلم و قبل از صاحب خونه شدن،گیره صاحب خونه خوب بیافتی

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

صاحبخونه ما که گفته بلند شید یه ماه هم فرصت داده ولی هنوز نتونستیم خونه پیدا کنیم از غصه نه میتونم بخوابم نه کاری کنم 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

طفلک برادرم یدفعه صاحبخونش اجارشو دوبرابر کردمشکلات خودم یه طرف فکر اونا بودن یه طرف پدرم مادرمم مثل منن منو شوهرم که اصلا شرایطمون جوری نیست بریم مستاجر مجبوریم خونه سازمانی زندگی کنیم 

2706