2733
2734
عنوان

واقعا چقدر مستاجری سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 79952 بازدید | 668 پست

عزیزم منم خونه ی خودمو دارم سایه سر بابام...

ولی دو تا از همسایه هام خیلی خیلی خیلی بی فرهنگن...

اصلا نمیدونم اینا از کدوم خرابشده پاشدن اومدن این کوچه بخدا ارامش نداریم از دستشون 

زن یکی از خونه ها میره زباله های منو صبح زود میگرده تو روی خودمم گفت که چرا گلدان هاتو میندازی بده به من .بهش گفتم کاش به خودم میگفتی چرا دست زدی تو زباله هایی که ممکنه هر چیزی توش باشه 

منطقه ی پایینی هم نیستم ولی نمیدونم این گدا صفتا چجور اومدن اینجا 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره به خدا مامان بابای من که بعد از ۵٠ سال هنوزم ک هنوزه نتونستن خونه بخرن

بندگان خدا…

اینا تقصیر ما نیست 

ما تموم تلاشمونو داریم میکنیم 

من هم خودم هم همسرم شاغلیم 

ولی سخته رسیدن به خونه

2731
چجوری واقعأ روتون میشه بیچاره پدر ماذرا

خوب زمین بی استفاده مونده یه زمین خشک میگیم اونو بفروش یه خونه بخر بزن به اسم خودت ماهم بشیم مستاجرت بهت کرایه بدیم بهترازاینکه یه زمین بدون هیچ سودی برات افتاده یه گوشه

صاحبخونه ما که گفته بلند شید یه ماه هم فرصت داده ولی هنوز نتونستیم خونه پیدا کنیم از غصه نه میتونم ب ...

آیه ۲۹ سوره مومنون رو زیاد بخونید 

و قل ربِّ اَنزِلنی مُنزِلاً مبارکاً و اَنتَ خَیرُ المُنزِلین 

اَللهُمَّ عجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج                                                        یه صلوات بفرست برای ظهور آقا 

تهرانین واقعا تهران قیمت خونه و اجاره سر سام آوره باز شهرستان خوبه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
عزیزم منم خونه ی خودمو دارم سایه سر بابام... ولی دو تا از همسایه هام خیلی خیلی خیلی بی فرهنگن... ا ...

ای بابا

بنظرم اعصاب خودتو بابت بی فرهنگیشون بهم نزن 

و تاکید کن دست به زباله من نزنید لطفا

چه بی فرهنگ واقعا

2706