2737
2739

یه برند معروف وتو بالاشهر تهران برا مجتمع های بزرگ کار میکنن اونطور ک فهمیدم

مدل میخوان ..بهم گفت لباس و تنت میکنن درست تنظیم میکنن تو تنت بعد گریم میکنن ژست میدن و عکاسی

من هیچ کاری نباید کنم

ساعتی ۳۰۰ ۴۰۰ رفت آمد هم با خودشون راننده دارن

قبول کنم؟

اسم برند هم نمیگه میگه اجازه ندارم بگم موقع قرار میفهمی و فلان

گریمور دارن و راننده و فلان و...

با همه جاش میتونم کنار بیام جز اونجا که لباس تنم میکنن

مگه دست و پا ندارم خودم

چیکار کنم قبول کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالتت😭✨️

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
2731

چرت گفته اسمو اجازه ندارم بگم

سرکاریه

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
2740

مخالف مدلینیگی ام 

خودت میدونی

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

ولی اونجایی ک اسم برندو نگفتنو اینا یکم مسخره بود🗿..

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
2706