2752
2734
عنوان

کمک با ریش سفید های طایفه می‌خوام برگردم خونه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا میری نرو بچه ها رو ببر تحویل پدر شوهرت بده بچه ها هم بسپر حسابی عذابشون بدن اون موقع اونان می افتن دنبالت خر نشی بری ها که سوارت میشه دیگه الاه باید به دادت برسه سرکوفت میزنن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
والله شوهرم شب به شب میبینم اینا هر دقیقه 

قبل قهر فکر نکردی دورت بگردم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
چرا میری نرو بچه ها رو ببر تحویل پدر شوهرت بده بچه ها هم بسپر حسابی عذابشون بدن اون موقع اونان می اف ...

یه بارم قهر کردم بدون بچه ولی آنقدر کیف میکردن یاد من نمی افتادن 

چرا میری نرو بچه ها رو ببر تحویل پدر شوهرت بده بچه ها هم بسپر حسابی عذابشون بدن اون موقع اونان می اف ...

یعنی چی بسپار عذاب‌آور بده؟؟؟

نمیدونم چند سالتونه،،  پدر شوهری که انقدر بی شلواره به بچه ی بی مادر رحم میکنه؟؟؟  عذاب شون بدن بچه ها،، میزنه ی جاشون ناقص میکنه،، این چ طرز راهنمایی؟؟

یه بارم قهر کردم بدون بچه ولی آنقدر کیف میکردن یاد من نمی افتادن 

واقعا بچه هات اینجورین بزرگن

عیب نداره تنها باش برو دنبال نفقه و مهریه از داداش و مادرت جدا شو حداقل تنها باشی از پس خودت بر میای

چطور

هم از این ور خانوادت اذیت کردن 

هم اونور طائفه شوهر برج زهرمار تشریف دارن

انشالله زود مشکلت حل شه واقعا فشار زیادی رو آدمه 

صلوات بفرست بلکه آروم شه و حرفی نزنه شوهرت و به خوبی و خوشی برگردی

2706