2752
2734
عنوان

کمک با ریش سفید های طایفه می‌خوام برگردم خونه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 85 پست
دوستان اسی میگه شوهرم میخواد بچه ها رو ازم بگیره،،مجبورم برگردم 

من پسر خالم تو سن 9سالکی قاصی تشخیص داد که خود بچه میتونه تصمیم بگیره با مادر میخاد زندگی کنه یا پدر اگه بجه هاش میخانش نهایت تا یکی دوسال هم روند اداری طول بکشه راحت میتونن توی دادگاه بگن کدوم ذو انتحاب کنیم اصلا اینجوری نبس که براحتی بخاد ازش بگیزه

گفتم شما ندیدی

باشه برو

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پسر خالم تو سن 9سالکی قاصی تشخیص داد که خود بچه میتونه تصمیم بگیره با مادر میخاد زندگی کنه یا پدر ...

اتفاقا قانون تغییر کرده و مناز وکیل پرسیدم میگن پدرش می‌تونه پسرتون رو ببره

عزیزم نمی‌دونم شما مجردی یا متاهل یا بچه دارین یانه ولی در شرایط من نیستین بدونین من بدون بچه هام نم ...

متاهلم خودم همون سن بچه های تو دو تا بچه دارم میدونم سخته ولی جایی که من نخوان نمیرم حتی بخاطر بچه هام 

خدا کمکتون کنه فقط میتونم دعا کنم شوهرت جلو جمع بیرونت نکنه که احتمالش زیاده این بشر دو پا دور برش میداره

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
از کجا میدونین

عزیزم با چیزهایی که شما گفتی نتیجه گرفتم من خودم دیگه کلی انسان دیدم کلی راه رفتم مردها همینن

برام دعا کن مرسی

حتما دعا میکنم اهل کدوم شهری حس کردم اردبیل ؟