2737
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون

67 بازدید | 10 پست

بخاطر عادت ماهانه هست که دوست دارم یک بار گریه کنم یک بار میخندم🥺یا مشکل از چیز دیگس

اعصابم ندارم اصلا

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره منم تو پریودی حتی چندروز قبل شروعش افسردگی شدید میگیرم درحدی که آرزوی مرگ میکنم همچیز برام بی مع ...

وای اره مخصوصا وقتی خانواده همش گیر میدم شرایطتو درک نمیکنن

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
وای اره مخصوصا وقتی خانواده همش گیر میدم شرایطتو درک نمیکنن

آره واقعا هیچ کس درک نمیکنه حتی همسر وصمیمی ترین دوستات چون علائم هرکس متفاوته یکی که خودش اینجوری نیست فکر میکنه تو الکی داری ادا درمیاری انگار ما مرض داریم...واس همین منم خیلی سعی میکنم خودمو کنترل کنم حس وناراحتیمو بروز ندم توتنهاییم گریه میکنم توی جمع تمام سعیمو میکنم خودمو عادی جلوه بدم

آره واقعا هیچ کس درک نمیکنه حتی همسر وصمیمی ترین دوستات چون علائم هرکس متفاوته یکی که خودش اینجوری ن ...

اره دقیقا من خودمم زیاد اخلاقم گند نمیشه یعنی به این شدت الان نیست نمی‌دونم چرا شدنش زیاد شده

2740
خوب یه وقتا شرایط هم موثره اتفاقا ومشکلات زندگی هم حالتو بدترمیکنه

اره درست میگین برا همین تاپیک زدم میخواستم ببینم فقط از مشکلات زندگیمه یا اونم هست