2737
2739

می‌خوام ببرنشون پارک این پارچه هم خیلی بزرگه تو شهر من استرس و دلهره دارم چیکار کنم

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟

آره بچه ی منوچندباربردن پارک .ولی پارک بانوان بودونزدیک مدرسه بودهیچ استرسی نداشتم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اشتباه تایپ ....می‌خوان،،پارک 

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2731
آره بچه ی منوچندباربردن پارک .ولی پارک بانوان بودونزدیک مدرسه بودهیچ استرسی نداشتم 

این پارک هستش تو سطح شهر  فضاش آزاده بسته نیست

پسرم ۵سالش بود از طرف پیش دبستانی میخواستم ببرن اردو ترسیدم گفتم چیزیش نشه برا اینکه حواسش پرت بشه بردمش مهمونی توی مهمونی مداد خورد چشمش داغون شد میگفتم کاش میزاشتم بره اردو بزار بره بسپار به خدا

2740
بزار بره اونجا مربی زیاده که حواسش باشه 

۵۰تا بچه چطوری حواسسون به تک تکشان باشه

پسرم ۵سالش بود از طرف پیش دبستانی میخواستم ببرن اردو ترسیدم گفتم چیزیش نشه برا اینکه حواسش پرت بشه ب ...

از گفتنش میترسم ولی میترسم گم بشه بخدا خوایم نمیبره امشب نمی‌دونم شاید من زیادی نگرانم

این پارک هستش تو سطح شهر  فضاش آزاده بسته نیست

وای اینجوری خطرناکه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
از گفتنش میترسم ولی میترسم گم بشه بخدا خوایم نمیبره امشب نمی‌دونم شاید من زیادی نگرانم

من باشم میذارم بره ولی خودمم میرم از دور مراقبشم 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤
2706