2737
2734
عنوان

خیلی اذیتم

90 بازدید | 17 پست

خیلی سعی میکنم خودمو محکم بگیرم و تحنل کنم اما واقعا بعضی وقتا دلم میشکنه حالم از خودم بهم میخوره بابت دلسوری واس بعضی رفیقایی ک لیاقت ندارن حالم از خودم بهم میخوره بابت داشتن ی رابطه ک سروتهش معلوم نیست حالم از خودت بابت هر ثانیه از عمرم بهم میخوره حالم بهم میخوره از همچی😭دوروز از ناراحتی مفده درد شدید گرفتم اما کی بود ک حتا دلداریم بده؟کسی ک بهش میگفتم عشقم؟ن نبود رفیقام؟اوناهم نبودن هرچند عادت کردم ب اینک تنهایی سختیارو بگذرونم اما زورم میاد ازینک همیشه سعی میکنم تو مشکلاتشون کنارشون باشم و اونا اینطور میکنن وقتی کارشون گیره یادم میفتن😭

تو هم دیگه نباش از قدیم گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه  والا

من فقط سعی کردم رفیقامو از حال بد نجات بدم بابتش پشیمونم نیستم اما کسی ک بهش میگفتم عشقم این دوروز هیچ خبری ازم نگرفته بااینک میدونست حالم بده و مریضم اولین کسی ک خبر دادم ک گوشم خون میاد اون بود دیشب از معده درد داشتم میمردم بازم بهش پی دادم اصن بدرک گفتمش دلتنگتم بازم ج نداد ک امروز دیدم بله تو اینستا پلاسه اما حتا جواب زنگ و پیام منو نداده دلم میخاد باهاش کات کنم اما نمیدونم واقعا درسته یا ن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط سعی کردم رفیقامو از حال بد نجات بدم بابتش پشیمونم نیستم اما کسی ک بهش میگفتم عشقم این دوروز ه ...

بله به شدت کار درستیه که کات کنی 

اگه میخوای یه عمر دلت بشکنه ادامه بده 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بله به شدت کار درستیه که کات کنی  اگه میخوای یه عمر دلت بشکنه ادامه بده

قبلا اینکارو کرده و بهش اعتراض کردم کار خودشو توجیح کرده و اینک دوست دارمو از این حرفا هوف میترسم واقعا یک درصد حرفش راست باشه 🥲

قبلا اینکارو کرده و بهش اعتراض کردم کار خودشو توجیح کرده و اینک دوست دارمو از این حرفا هوف میترسم وا ...

آخ برای دل سادت

اگه اصرار داری که همچنان خودتو گول بزنی حرفی نیست 

ولی فقط و فقط ۷ودت چوبشو میخوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ برای دل سادت اگه اصرار داری که همچنان خودتو گول بزنی حرفی نیست  ولی فقط و فقط ۷ودت چوبشو م ...

میدونم دارم اشتباه میکنم میخام خودمو نجات بدم از این دوراهی اما واقعا هیچکیو ندارم ک بخاد بهم قوت قلب بده و... دلم نمیخاد دیگ راجب مشکلاتم با اطرافیانم حرف بزنم چون هروقت خاستم دردو دل کنم نبودن 

میدونم دارم اشتباه میکنم میخام خودمو نجات بدم از این دوراهی اما واقعا هیچکیو ندارم ک بخاد بهم قوت قل ...

ببین اگه میخوای  آرامش رو به خودت برگردونی آدمهای سمی رو از زندگیت بنداز بیرون

کسی که حتی یه پیام نداده حالتو بپرسه دیگه باید برات مرده باشه 

الان خودتو نجات بده و کات کن 

بزار جا باز بشه برای اونی که خدا میخواد بیاره تو زندگیت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
آخ برای دل سادت اگه اصرار داری که همچنان خودتو گول بزنی حرفی نیست  ولی فقط و فقط ۷ودت چوبشو م ...

یکساعت پیش تو اینستا ان بوده اما جواب منو نمیده خدایا از خودم متنفرم😭😭😭😭

یکساعت پیش تو اینستا ان بوده اما جواب منو نمیده خدایا از خودم متنفرم😭😭😭😭

چرا اینقدر خودخوری میکنی؟؟؟

یاد بگیر برات آدمای سمی مهم نباشن 

بی خیال 

پاشو یه لیوان آب خنک بخور و به خودت بگو تو لیاقتت بیشتر از این آدمای پسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین اگه میخوای  آرامش رو به خودت برگردونی آدمهای سمی رو از زندگیت بنداز بیرون کسی که حتی یه پ ...

من نباید بخاطر اون گریه کنم اون ارزش گریه کردن منو ندارن اما دلم برای خودم میسوزه ک انقد عاشقش بودم هیچوقت هیچی ازش نخاستم و همیشه بفکر این بودم براش کادو بگیرم خوشحال بشه اما اون اینطور کرد اصن خوبیام اثری داشت براش؟

چرا اینقدر خودخوری میکنی؟؟؟ یاد بگیر برات آدمای سمی مهم نباشن  بی خیال  پاشو یه لیوان آ ...

الان میرم ب رفیقش پی میدم تو اینستا میگم از طرف من تمام این حرفارو بهش بگوو بگو رابطه تموم شده اینطور خوبه؟نمیتونم خودم اون حرفارو بگم یا اینک مستقیم بهش بگم کات سخته برام 

من نباید بخاطر اون گریه کنم اون ارزش گریه کردن منو ندارن اما دلم برای خودم میسوزه ک انقد عاشقش بودم ...

ببین باید این چیزا پیش میومد تا برات تجربه بشه 

حالا یاد گرفتی که خودت از همه مهمتری و روح و روانت باید برای خودت با ارزش تر باشه 

دیگه هم غصه نخور 

فقط مصمم شو و دیگه چه برای دوستات و چه آدمای سمی نقش یه آدم خوب و مهربون رو  بازی نکن 

آدمای اطرافت فقط دارن ازت سو استفاده میکنن و  با قدرت به خودت بگو دیگه اجازه نمیدم به کسی منو له کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان میرم ب رفیقش پی میدم تو اینستا میگم از طرف من تمام این حرفارو بهش بگوو بگو رابطه تموم شده اینطو ...

بله خیلی خوبه ولی به شرطی که فردا دوباره بلانسبت بلانسبت با حرفای مسخرش و توجیهات خرت نکنه 

یه بار برای همیشه قاطع باش و به خودت کمک کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین باید این چیزا پیش میومد تا برات تجربه بشه  حالا یاد گرفتی که خودت از همه مهمتری و روح و ر ...

مرسی بابت حرفات عزیزم

امیدوارم کوچولوت هم سالم و راحت بدنیا بیاد ی بچه خوشگل و مهربون مث مادرش باشه 

2706