2733
2739
عنوان

پشت کنکوری یا دانشگاه آزاد؟

124 بازدید | 17 پست

بابام به خاطر شهریه دانشگاه آزاد حتی نمی‌خواد اسم دانشگاه آزاد رو بیارم میگه نه 

اما پشت کنکوری موندنم هزینه داره 

خیلی ذهنم درگیره اینه که یه کاری چیزی پیدا کنم 

احتمال قبولیم تو کنکور امسال خیلی کمه

از طرفی هم از تصمیمات یهویی سازمان سنجش می‌ترسم 

به نظرتون چیکار کنم؟

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشتت چیه و چه رشته ای میخوای بری؟ 

رشتم نظریه و هنر می‌خوام 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
2731
اگه واقعا میخوای بخونی بمون ولی اگه احتمال میدی امسال درس نمیخونی رتبت عوض نمیشه یه چی بزن برو پیام ...

اگر بمونم می‌خونم اما چون کنکور رشته خودم رو نمی‌خواستم بدم نتونستم درسای خودم و درسای یه رشته دیگه رو هر دو رو جمع کنم باهم منتها دو دل هستم باز 

اگه خودتم میدونی قراره سال بعد اوضاعت همین باشه خودتو الکی علاف نکن برو دانشگاه

اگر بمونم می‌خونم اما برای هزینه ها و تصمیمات سنجش نگرانم 

2740
برو ازاد خودتو اسیر کنکور نکن بخوای برای کنکور هم بخونی هزینش همینقدره نهایتن مجبوری خودت کار کنی شه ...

مامانمم همینو میگه ، میگه بالاخره بطوری جور می‌کنیم هزینه ها رو اما من خیلی دو دل شدم 

اگه رشته دیگه میخوای بری در نظر داشته باش باید درس های یازدهم و دوازدهم همون رشته رو امتحان بدی دوبا ...

آخه هنر اینطوری نیست فکر کنم چون امسال اینطوری نبود

من هنر می‌خوام ، اما دروغ چرا خودمم میترسم همین بلا رو سرم بیارن و سال بعد برای هنر هم همین تصمیم رو بگیرن والا من کنکوری ها تبدیل شدیم به عروسک خیمه شب بازی ، کسی رو میشناسم ۳ سال پشت کنکور موندن اندازه یه سال من حرص نخورد به ما که رسید هر روز یه تصمیمی گرفته شد 

2706