2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خیلی ب قضیه فکر میکنم 

واقعا تغییر زندگیتون خیلی سخته؟؟؟

من بعد از هفت سال تصمیم گرفتم باردار شدم 

چون دو‌نفرهای خودم و همسرمو خیلی زیاد دوست داشتم 

هم‌هیجاتی بود هم راحت

اما اللن میترسم واقعا چون دیگه دو نفره نمیتونیم باشیم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
خبر بدی برات دارم! گذشته تموم شده !

اره واقعا گاهی عکسای قبلا نگاه میکنم ،ی حس مالکیت و عشق عجیبی بین خودم همسرم الانم بنده خدا ادم خوب مهربون زحمت کشی هست ،ولی خیلی دغدغه اینده پسرم داربم

2738

طبیعیه فکر کنم

منم نفسم بهشون وصله گاهی با خودم میگم قبل از به دنیا اومدنشون چجوری زندگی میکردم‌ پس 

اما در کنارش دلم برای مجردی هامم تنگ میشه بی مسئولیت و ازاد بودم راحت راحت

I’m Ok🙃
من خیلی ب قضیه فکر میکنم  واقعا تغییر زندگیتون خیلی سخته؟؟؟ من بعد از هفت سال تصمیم گرفتم بار ...

عزیزم این واقعیت زندگی هست ،اگه کمکی باشه خیلی خوبه شاید من چون تنها بودم ،پسرم سختی هاش زیاد بود نمبدونم شاید من فرق دارم با بقیه

طبیعیه فکر کنم منم نفسم بهشون وصله گاهی با خودم میگم قبل از به دنیا اومدنشون چجوری زندگی میکردم‌ پس ...

اره دقیقا میدونی مادر بشی ،وجودت ذره ذره وابستع میشه ب بچه ات هیچی نمیخوای ب جز وجود بچه هات ،ذهنت بستع میشه مخصوصا وقتی کوچیک باشن

عزیزم این واقعیت زندگی هست ،اگه کمکی باشه خیلی خوبه شاید من چون تنها بودم ،پسرم سختی هاش زیاد بود نم ...

حق با شماس 

امیدوارم بهترینا نصیب شما باشه عزیزم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
مگه چه فرقی کرده؟قبلا حوصلت سر نمیرفت ؟

خییلی اذبت میشدم بچه نداشتم ولی میدونی الان من زیاد ب بچم حساسم ،امروز نزدیک بود دوراز جون موتور بهش بزنه باهم بودیم ،خیلی ترسیدم ،نمیدونم دراین ذهنم درگیر پسرم هست طبیعی یانه

2706