2733
2739

سلام مامان های گل

من یه پسر دارم

خیلی خیلی خیلی تلاش کردم شیر خودمو بهش بدم اما کم بود و هرچی تلاش کردم زیاد نشد و مجبور شدم شیرخشک بهش بدم

الان قصد دارم دومی رو باردار بشم

اما واقعا دلم نمیخاد شیرخشک بهش بدم

امکانش هست این دفعه شیرم کافی باشه؟؟؟

نه فک نکنم..

زن دایی من از بچه اول شیر نداشت تا بچه شیشمی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه بچه اخری ی بنده خدایی ادرس دعا نویس دادن ..روز دوم ک بچه بدنیا امد رفتن واسش دعا گرفتن ک ب شیر امد...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
نه من اولی رو داشتم ولی دومی شیر خشکی شده شاید تو بارداری اولم‌زیاد شیر خودم اینجوری بوده 

منم خیلی شیر میخوردم اما خیلی کم بود شیرم  

قصد دارم اگر باردار شدم هم برم طب سنتی هم تغذیه هم کلاس شیردهی 

2740

طبق تجربه خودم تغذیه موقع بارداری خیلی شرطه...من سر اولی ویار شدید داشتم هیچی نمیخوردم شیرمم کم بود ولی دومی غذا خوب میخوردم شیرمم زیاده...خود شیر و خرما خیلییی افزایش میده شیرو

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
طبق تجربه خودم تغذیه موقع بارداری خیلی شرطه...من سر اولی ویار شدید داشتم هیچی نمیخوردم شیرمم کم بود ...

اتفاقا شیر و خرما خیلی میخوردم.....

خیلی ناراحت بودم از اینکه شیر نداشتم

باورت میشه هنوزم کسی رو میبینم شیر میده بچه شو بهش غبطه میخورم 

اتفاقا شیر و خرما خیلی میخوردم..... خیلی ناراحت بودم از اینکه شیر نداشتم باورت میشه هنوزم کسی رو م ...

عه چه بد..من البته سویق شیرافزام میخورم با شیر

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
اعتقادی به این چیزا ندارم

باور کن..5تا بچه دیگشو از روز اول شیر گاو و چایی داد‌..بچه ها هرکدوم ی مریضی گرفتن ..اما این بچه اخری رفتن دعا گرفتن ک خودش شیر داد

2706