2737
2739
عنوان

سردرد دارم چند روزه

106 بازدید | 28 پست

سلام، خواهش میکنم هرکی میتونه کمکم کنه دیگه یک هفته اس کلافه شدم، عصر مه میشه سردرد میگیرم و گیج و منگ میشم تمرکز ام نداره نمیتونم کارا خونه رو انجام بدم بیحال میشم نمیدونم علتش چیه؟

صبح که پا میشم تا ظهر خوبم

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دخترم از برج ۵ اینطوری شوده هرچی دکتر بردم بی فایده بود این یک هفته شدتت بدجور بالا بود که از تماس درس و مشق،و امتحان هاش،عقب مونده امسالم امتحان نهایی داره موندم چه خاکی برسرم بریزم ک این بچه بهبود پیدا کنه اگر لایق دونستید یک صلوات مهمونش کنید تا سردردش بهتر بشه سال دیگه کنکور داره

2731
منم دخترم از برج ۵ اینطوری شوده هرچی دکتر بردم بی فایده بود این یک هفته شدتت بدجور بالا بود که از تم ...

منم استخدامی نوشتم بیخیالش شدم انشاالله که دختره شما هم خوب میشه همش ماله استرسه

سابقه فشار خون بالا نداری؟چون بالا رفتن فشار خون سردرد میاره

نه ، فقط از بس استرس داشتم واسه درس که تو خواب خون دماغ شدم عید، دیگه شوهرم نذاشت کلا درس بخونم 

2740
منم استخدامی نوشتم بیخیالش شدم انشاالله که دختره شما هم خوب میشه همش ماله استرسه

مممنونم انشالله استرس ک زیاد داره امسال شودن موش آزمایشگاهی از این طرف استرس نهایی از این طرف کنکور چقدر بد انشالله هرچی زودتر بهبود پیدا کنید و ب موفقیت برسید برای سلامتی تون صلوات می فرستم

اسم سردرده تنشیه ....ولی اون اصلا ول نمیشه ...ممکنه میگرن باشه

شبا تا میخوابم خوب میشم تا ظهر خوبم بعدش باز شروع میشه، لعنتی زندگی و حرومم شده

آره ...چشمامم تار میدید سرمم یکم گیج بود ...من میگرن خفیف دارم ...بعضی وقتام یهو یه هفته انقد درد دا ...

واییی خدای من چه بد😔😔😔،  من اصلا تمرکزم از دست میدم، الان خوبم

2706