2737
2739
عنوان

خانما خیلی خیلی استرس دارم

93 بازدید | 5 پست

پسرم ۵ ماهشه یه مدت بود دماغش میخارید و قشنگ شیر نمیخورد بردیمش دکتر گفتن احتمالا آلرژی داره ولی باید آزمایش مدفوع بده 

خیلی استرس دارم عاخه وقتی پسرم میخاست به دنیا بیاد ما شهرستان بودیم تا برسیم به بیمارستان یه ساعت طول کشید پسرمم داشت به دنیا اومد همین که رسیدم بیمارستان ده دقیقه بعد به دنیا اومده بود و به گفته پرستار ها توی شکمم مدفوع کرده بود و کمی خورده بود و همش ناله داشت 

الان همش عذاب وجدان دارم نکنه  دیر به دنیا اومد الان این جوری شده؟😥😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من همه چی میخورم گردو آجیل لبنیات  بله شیر خودمو میخوره

پسر منم دماغش رو میخارید بعد از اینکه آجیل خوردم گفت تا یکسال نشده آجیل نخور بعد یکسالگی هم همه آجیل ه رو باهم نخور  و هر بار فقط یک نوع بخور واکنشش رو ببین 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2731
پسر منم دماغش رو میخارید بعد از اینکه آجیل خوردم گفت تا یکسال نشده آجیل نخور بعد یکسالگی هم همه آجیل ...

اهان لبنیات چی می‌خوردی؟ تخم مرغ؟ 

پسر شما دیگه چه علائمی داشت ؟ 

پسر من اسهال میشه صورتش دون دون قرمز میشه

اهان لبنیات چی می‌خوردی؟ تخم مرغ؟  پسر شما دیگه چه علائمی داشت ؟  پسر من اسهال میشه صورت ...

دماغش رو میخاره و بدنش دون دون میشه

لبنیات چون پسرم کولیک و رفلاکس داره فعلا نمی‌خورم 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد