2737
2739
عنوان

معجزه تو زندگی

96 بازدید | 9 پست

تا حالا تو زندگیتون معجزه شده ؟

کسی بوده که معجزه  شده باشه براش؟ 

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چن روز پیش یه همچین تاپیکی زدم میتونی اونم بخونی چن نفر نوشتن معحزه هاشونو❤️

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2731
من اما خوب رازیه ک بین خودم وخدامه اما ب چشم دیدم معجزه زندگیمو 

چی شد که معجزه شد؟ کار خاصی انجام دادی؟

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
منم چن روز پیش یه همچین تاپیکی زدم میتونی اونم بخونی چن نفر نوشتن معحزه هاشونو❤️

ممنونم

2738
چی شد که معجزه شد؟ کار خاصی انجام دادی؟

نه والاتنها ازخدا خواستم ک بشه زندگیم ب روال عادی برگرده و خوب من ی اعتقادی ک دارم همیشه صدتا صلوات نذرمیکنم و همیشه جواب میگیرم نمیدونم شایدم چون ازته دل خواستم اینو وی اعتقادخاصی هم ب حضرت ابوالفضل دارم هیچوقت دست رد ب سینم نزده قربونش برم