2733
2734
عنوان

یه مشت بچه ریختن تو سایت...

98 بازدید | 10 پست

یه مشت بچه ریختن تو سایت تا کسی میگه شوهرم بهم گفت بالا چشمت ابرو، میگن مستقل شو یه هنر یادبگیر و طلاق.

اصلا نمیفهمن طرف بچه داره، پشتیبان نداره، دیپلمشو به زور گرفته تو روستا یا شهر کوچک زندگی میکنه. 

یه جمله یادگرفتن دیکته میکنن برای همه

موافقم 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینو راست گفتی واقعا

از سازش ، صبوری، مشاوره و ...خیلی چیزای دیگه غافل میشن

بعدم هر انسانی یه ایرادی داره

طرف ناراحته ایراد شوهرشو گذاشته ولی ممکنه هزار تا خوبی داشته باشه که الان عصبانیه و فراموش شده

و الان فقط همدردی میخواد همین

الهم عجل لولیک الفرج

بچه نیستم ، اما وقتی شوهرش دست بزن داره ، خیانت میکنه ، اعتیاد داره ، اون خانم خفت موندن تو اون زندگی رو تحمل میکنه اما یه همت نمیکنه که یه تکونی به زندگیش بده بهتره تاپیک نزنه و تو همون زندگی که داره بپلکه

2740
اینو راست گفتی واقعا از سازش ، صبوری، مشاوره و ...خیلی چیزای دیگه غافل میشن بعدم هر انسانی یه ایرا ...

آخه کسی که تو سن بلوغ قرار داره چه میدونه سازش چیه

اون دوست داره با همه دعوا کنه و ادعای استقلالش رو نشون بده

البته عادیه اقتضای سنشه ولی با این شرایط نباید بیاد به بقیه درس زندگی بده

بچه نیستم ، اما وقتی شوهرش دست بزن داره ، خیانت میکنه ، اعتیاد داره ، اون خانم خفت موندن تو اون زندگ ...

طلاق گرفتن اصلا چیز راحتی نیست. قاعدتا وقتی یه زن با همچین کیس مزخرفی ازدواج میکنه یعنی شرایط خوبی تو دوره مجردی نداشته و امکان برگشت نداره. اونیم که شرایط طلاق داره میره طلاق میگیره و نمیاد اینجا راهنمایی بگیره. ببین طرف دوتا بچه کوچک داره تحصیلاتش چهارم ابتداییه بهش میگن طلاق بگیر. که چیکار کنه؟ اونم تو روستا که کلی حرف پشتش درمیاد. ادم باید تمام جوانب رو بسنجه