2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا و ابدا نمیشه از روی درصدا چیزی حدس زد اولا ۵۰درصد تاثیر معدل هست دوما تراز هرسال باسالای قبل متفاوته سطح سوالاتم‌متفاوته سال ۴۰۲که کنکورش سخت بوده قاعدتا با درصدای کمتر میشد تراز بهتری گرفت یا یه درسی مثل ریاضی ۴۰۲که خیلی سخت بوده اگر کسی ۲۰درصد هم میزده ممکن بود تراز خیلی بالایی بگیره ولی امسال راحت تر بوده به هزارتا چیز بستگی داره فقط باید صبر کنه

مثلا هوش رو خیلیا بالای ۵۰زدن راحت بوده درصد ۲۰براش کم بوده یا فلسفه رو کاش منفی نمیزد حداقل صفر میزاشت درصد روانش پایینه ولی خب امسال سه برابر ظرفیت دعوت میکنن مصاحبه اگر‌مصاحبه دعوت شع میتونه تو نهایی ها جبران کنه 

اصلا و ابدا نمیشه از روی درصدا چیزی حدس زد اولا ۵۰درصد تاثیر معدل هست دوما تراز هرسال باسالای قبل مت ...

منم همینو میگم 

من خودمم کنکور دادم ولی جرعت ندارم برم پاسخنامه رونگاه کنم

2740
مثلا هوش رو خیلیا بالای ۵۰زدن راحت بوده درصد ۲۰براش کم بوده یا فلسفه رو کاش منفی نمیزد حداقل صفر میز ...

من تجربی یم سوالا ی انسانی رونگاه نکردم ونمی دونم راحت بوده یانه 

ممنون همینو میگم بش

من تجربی یم سوالا ی انسانی رونگاه نکردم ونمی دونم راحت بوده یانه  ممنون همینو میگم بش

کنکور انسانی نسبت به ۴۰۲راحت تر بوده اینجوری نیست که بگم افتضاحه ولی خب خوبم نیست دیگه البته منم زیاد خوب ندادم 

اما با همین درصدا احتمالش زیاده دعوت به مصاحبه بشه وقتی دعوت بشه از اون به بعد تاثیر معدل از همه چیز بالاتره براهمین بگو تمرکزشو بزاره رو نهایی ۵۰درصد تاثیر نهاییه ۲۵درصد کنکور ۲۵درصدم مصاحبه

اما با همین درصدا احتمالش زیاده دعوت به مصاحبه بشه وقتی دعوت بشه از اون به بعد تاثیر معدل از همه چیز ...

اون ازاین نگرانه که دعوت نشه اما کنکور اولشم بوده من بشین برا تیر بخون ولی خودش فقط فرهنگیان رومیخواد 

ولی میگفت که تاریخ وجغرافیا سخت بوده بافنون