2733
2734
کاکل بلال، دم گیلاس، هندوانه پخته، دوسین. واقعا از نزدیک دیدم که با اینا دفع کردن سنگ رو. واقعیت دار ...

میشه بگید بعد چن وقت دفع میشه

قاضی،؛اینجا جهنمه،من طاقتم کمه،هرحکمی بدی میدونم حقمه!☻︎✞︎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خودتون داشتید؟من ۴ روزه استفاده میکنم برمن ۷ میله بنظرتون میوفته؟؟

باورت میشه خاله هام حتی مامانم هم همش درگیر این مساله میشن  بخاطر هنین حرفه ایی شدیم از بس تجربه داریم هیچ چیزی مثل کا‌کل بلال و آب ترب سیاه عالی نیس 

البته ماالشعیر تلخ اصل  از اون شیشع ایی هام عالیع

میشه بگید بعد چن وقت دفع میشه

من از نزدیکانم با اینا دفع کرده دوبار. مثلا وقتی که دردش گرفت رفت دید سنگ داره، تا وقتی که باز رفت سونو دید دفع شده فکر کنم دو سه روز فاصله بود. درد دفعشم کم بود اصلا خرد شده بود دفع شده بود. ولی خب بستگی به ابعادشم داره دیگه این زیر یکسانت بود. ولیییی کلا طب سنتی تو زمینه سنگ کلیه واقعا خوبه انگار. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2731
یدونه ۷ میل دارم بچه ام بودم شن داشت کلیه ام 

عزیزدلم گوشت قرمز و نمک و نوشابه به هیچ وجه مصرف نکنین تا سنگتون بیوفته . مایعات تا میتونین بخورید . هندونه طالبی زیاد بخورید . قطره سنکل از داروخونه بخرید ، بعد هر وعده غذایی ۵۰ قطره با آب قاطی کنین و بخورید . قرص سیستون بخرید از داروخونه، اونم بعد هر وعده بخورید نمیذاره سنگ بسازه کلیه تون

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
باورت میشه خاله هام حتی مامانم هم همش درگیر این مساله میشن  بخاطر هنین حرفه ایی شدیم از بس تجرب ...

کاکل ذرت استفاده میکنم ببینم ک چی میشه من اصلا هیچی نمیدونم اولین باره میخوام دفع کنم بچه بودم چون شن بود زود دفع شد ویادمم نمبادزیاد مرسی ک وقت گذاشتی عزیزم

پریدن زیاد احتمال خون ریزی کلیه داره

پریدن نه این که خیلی به خودتون فشار بیارید ، حالت طناب زدن رو انجام بدین

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2738
کاکل ذرت استفاده میکنم ببینم ک چی میشه من اصلا هیچی نمیدونم اولین باره میخوام دفع کنم بچه بودم چون ش ...

قربونت انشالله خوب میشی 

کمرت رو گرم نگه دار اگه روغن سیاهدونه یا ویکس داری بمال 

من از نزدیکانم با اینا دفع کرده دوبار. مثلا وقتی که دردش گرفت رفت دید سنگ داره، تا وقتی که باز رفت س ...

اگه دفع بشه خودم میبینم؟یعنی خارج میشه از ادرار؟

عزیزدلم گوشت قرمز و نمک و نوشابه به هیچ وجه مصرف نکنین تا سنگتون بیوفته . مایعات تا میتونین بخورید . ...

من اصلا گوشت نمیتونم بخورم نمکم کلا چن ساله نمیخورم اصلا نمیدونم چرا سنگ دراوردم من خونریزی ک کردم تازه فهمیدم سنگ دارم 

من اصلا گوشت نمیتونم بخورم نمکم کلا چن ساله نمیخورم اصلا نمیدونم چرا سنگ دراوردم من خونریزی ک کردم ت ...

گلم ممکنه از آبی که می‌خورید هم باشه . ممکنه املاح داشته باشه . از فیل_تر استفاده میکنین؟

2706