2733
2739
عنوان

معلماااای سایت بیاااین ببینم😑

84 بازدید | 4 پست

دوباره آمده روز معلم
گلی در حیطه ی تعلیم خادم
معلم وارث پیغمبران است
مقامش خارج از وصف وبیان است
به امر تربیت کوشا ترین است
تعلم خاتم و او چون نگین است
به از مهر  جور معلم
بباید گشت بر دور معلم
بود همچون پدر بر دانش آموز
به فکر اوست همواره شب و روز
معلم چون ستاره در زمین است
چراغ رهنما، حبل المتین است
معلم، روز تو بر تو مبارک
نگهدارت بود رب تبارک

روزتون مبارررررک بهترینای این جهان😍

جهان بدون شما معنی نداره😍

💙🐾انشالله همیشه خوشحال و سلامت و خوشبخت و موفق پیش خودتون و خانوادتون باشین و همیشه موفق و موید باشین💙🐾

❤️🥰معلم نباشه...علم نیست.علم نباشه انسانیت نیست...انسانیت نباشه محبت و مهر نیست....مهر و محبت نباشه زندگی نیست....❤️🥰همه چی این جهانین❤️🥰

💜انشالله زیر سایه 💙پروردگار💙 همیشه خوشبخت باشین💜

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩
فک کردم میخوای دعوا کنی😂😂

نه بابا😁😂

معلما تاج سرن✌🏻💙

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...🕸️🐩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون عزیزم😘🌸

فدت دورتبگردم❤️🥰