2733
2734
عنوان

چیشد که ما جوونا اینطوری شدیم

292 بازدید | 38 پست

هممون افسرده همش ب فکر اینده بدبختی 🙃بعد میگن نسل شما دارن عشق میکنن کو بخدا عشق نمیکنیم ما اکثرا افسرده ایم نسل قدیم زندگی میکردن اخرم ازدواج میکردن تموم میشد میرفت ما ازاین طرف فکر کنکور درسیم همش میگیم قبول نشیم تهش چی میشخ ازادم نمیتونیم بریم انقد هزینش بالاس ازاین طرف ب فکر اینیم ک پسر درست دیگه پیدا نمیشه همشون داغون شدن جدی همشون دیگه با هزار نفر بودن نه ازدواج میشه کرد نه درس میشه خوند انقد همچیپ سخت کردن از یه طرف گواهینامه گرفتم همش تو فکرم پول ماشینم از کجا بیارم بابام نمیزاره برم سرکار همش میگه دختری🙃بخدا خیلی سختمه دارم دق میکنم چند بار رفتم روانپزشک روانپزشک میگه افسردگی داری و استرس شدید وسواس فکری انقد اینا بهم فشار اورده مازوخی. گرفتم خانوادمم اهمیت نمیدن بردن یدوره دارو خردم دیگه نبردن روانپزشک و مشاورو باید ادامه بدی اون دوره خیلی بهتر شده بودم باز بدتر از قبلم شدم خیلی خستم دوست دارم دیگه فردا پا نشم😭با هیچکس حرف نمیزنم نه فامیل نه هیچی همه میگن چقد خودتو میگیری بخدا نمیگیرم من دارم روانی میشم من همرو دوست دارم ولی انقد حالم بده نمیتونم حرف بزنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
:) چشام میسوزن اینقد گریه کردم

گریه نکن حیف چشات:) 

بعضی وقتا میگیم شاید بعضی از ماها سخت میگیریم بعضی روزا میرم بیرون میبینم دخترا همسن من با رفیقاشون بیرون بلند بلند میخندن شادن میگم خوشبحالشون میگم شاید من دارم سختش میکنم ولی بخدا سختش نمیکنم من فقط ب فکر زندگیمم اونا ب فکر عشق حالشون🙂ببین همچی درست میشه🙃❤️فقط ناراحت نباش تلاش کن ب ارزوهات برسی کاری کن بشینی بگی دیدی تونستم خودتو ماچ کنی🥺😂❤️

منم فکر میکنم جدا از بقیه ام 

میبینم همسن و سالام میخندن با وجود مشکلات اما من همونم انجام نمیدم 

تمایل به تنهایی پیدا کردم 🥲

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
لعنت بر باعث و بانیش که مملکت و به گند کشید

چی بگم بخدا اونام تقصیری ندارن نسل ما بعضیاشون همچیو ب گند کشیدن همش ب فکر لاشی بازیو میبینی با هزار نفر هستن پسره ۱۷سالشه دوسه بار رابطه داشته اینام میبینن مردم انقد بیجنبه ان حرصشون میگیره دیگ من خودم بعضی از دخترای همسنم یا پسرای همسنمو میبینم حرص میخورم الان نمیتونی یه کیس خوب برای ازدواج پیدا کنی یعنی چی وافعا مخم سچت میکشه 

چی بگم بخدا اونام تقصیری ندارن نسل ما بعضیاشون همچیو ب گند کشیدن همش ب فکر لاشی بازیو میبینی با هزار ...

پدری که باید ۲ شیفت کار کنه تا از عهده مخارج زندگی برمیاد 

کی وقت میکنه ۴ کلمه با پسرش حرف بزنه رابطه پدر پسری بگیرن

همه چیز دست در دست هم میده تا جامعه به این سو بره

مهربون باشیم
2706