2733
2734

یواشکی از خونوادم مثل زمان دوستی رفتم دیدمش اخه داریم جدا میشیم خیلی اصرار کرد که 9سال با هم زندگی کردیم بذار یه قرار بذاریم حضوری حرفامونو بزنیم خواستم تو دلش نمونه. 

حرف همه چی شد هی گفت همونی میشم که تو میخوای دیگه هیچوقت عصبی نمیشم قدرتو فهمیدم تو برام تو اولوبتی اگه برگردی هر روز عشق و سورپرایز میبینی یه مسافرت میریم منم بهش گفتم ایشالا واسه ازدواج بعدیت تو خیلی تا حالا قول بهم دادی و نتونستی روش بمونی بعدا هیچوقت نذار اینطپری واسه زنت یه چیزهایی کینه بشه شبی که خونوادت کلی باهام بد رفتاری کردن و بیرونم کردن و وایسادی نگاه کردی رو هیچوقت یادم نمیره و موقع گفتنش گریه ام گرفت البته اونم هی بغض میکرد و خودشو جنع و جور میکردـ

گفت اشتباه کردم خب چیکار کنم گفتم چرا تا از دستم دادی قدرمو فهمیدی دیگه دیره و خلاصه هی بهم میگه بدون تو نمیتونم خودمو میکشم منم دبگه تصمیممو گرفتم اما با این حس هایی که بهم میده حالمو بد کرده. 

خیلیا منو اینجا میشناسن و میدونن من چقدر فرصت دادم و فایده نداشت اما میگع نه این دفعه تا مرز جدایی رفتی فرق میکنه. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه نداری؟  

چرایه بچه 3ساله 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

هیچ وقت برای جدا شدن دیر نیست چیزی از دست نمی‌دی یک بار دیگه امتحان کن برای ساختن دیر میشه گاهی 

بعدم جداشی مشکلات بعدش هست اگرم ازدواج کنی باز از کجا معلوم همین عیب ها یا بدتر نداشته باشه

2740
منم تو شرابط توام  بیا پیشم بشین ببینم چ غلطی کنیم

جدی؟ 

خصوصیت ما مردا همین تا چیزی از دست ندیم قدرش نمیدونیم برا طلاق عجلخ نکنین

چرا واقعا ؟؟  

شوهرم از بعد طلاق زیرو رو شده خیلی عوض شده و مهربون 

همش فرصت میخاد

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
جدی؟ 

اره بخدا دزدکی رفتم دیدمش گریه و التماس و خواهش ک برگرد گفتم خودتم بکشی نمیام خودکشی کرد دوهفته کما بود  تازه خوب شده ک نرفتم ملاقاتش  باز گفته باشه وضعمو جمع و جور کنم میام دنبالتون

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
2706