2733
2734
اره بخدا دزدکی رفتم دیدمش گریه و التماس و خواهش ک برگرد گفتم خودتم بکشی نمیام خودکشی کرد دوهفته کما ...

خوب ی فرصت بده بخدا جدایی اونقدام ک فک میکنین راحت و خوب نیست 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر منم مثل ماست بود پدر و مادرش هر بلایی سرم میاوردن وایمیساد نگا میکرد  حتی با عمه اش دعوام ...

اره خودمم میدونم هزار بار فرصت دادم که 9سال شده میدونم تو کوتاه ترین زمان دوباره ناامسدم میکنه از اولم بخ درد هم نمیخوردیم اختلاف فرهنگی مون زیاده حرف همو نمیفهمیم خونوادش هم وحشین و بهم ارزش نداده. بازم پیش بیاد نمیده. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
حرف همو نمیفهمیم از خانوادش متنفرم دیگه هم انگار به خودش حسی ندارم فقط ترحمه. 

مشاورررره. مشاوورررره.   

بعدم این حرفا برا قبل بچه بود الان زمین تا آسمون قضیه فرق داره پای آینده و  لحظه لحظه های زندگی یه آدم دیگه درمیونه که شما خواستید و باعث شدید باشه 

حالا حس هم همونجو. ک رفته با تراپی برمیگرده 

هر کاری درمانی داره  

دوتا دوره درست و درمون نه ازینا ک چرت میگن شرکت کن بعد کم کم میبینی خودت حتی میتونی دردای زندگیتو درمان کنی 

2731
خخونه به ناممه گفتم حق طلاف بده میگه اونوقت باید با استرس زندگی کنم که بهو ترکم کنی. 

اشکال نداره ی فرصت بده بچت و بی پدر نکن نزار هرکسی از راه رسید براش بزرگتری کنه زندگی با ی بچه خیلی سخته هیچکس پدر بچه نمیشه

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
مشاورررره. مشاوورررره.    بعدم این حرفا برا قبل بچه بود الان زمین تا آسمون قضیه فرق داره ...

اره میگه بریم مشاوره اما مشاوره فایده نداره.

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
اره خودمم میدونم هزار بار فرصت دادم که 9سال شده میدونم تو کوتاه ترین زمان دوباره ناامسدم میکنه از او ...

خیلی سخته 

منم خانواده شوهرم مثل مال شما بودن خودشو تربیت شده اونا دیگ چ انتظاری مسشد داش

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
اره میگه بریم مشاوره اما مشاوره فایده نداره.

چرا نداره؟ مشاوره درست و درمون کاربلد و خداشناس باشه ک فقط پول نبینه ان شالله اثر داره. 

بنظرم دوره همسرداری تنها مسیر آرامش رو گوش بده بعد تصمیم بگیر خیلی تو تغییر دید من به همسرم و زندگیم تاثیر داشت  

یا خیلی دوره های دیگه ک حتی گاهی رایگانن 

یه کارشناس دلسوز میتونه بهت کمک کنه

هیچکس شوهر اولی نمیشه ...ازدستش نده ...بخصوص اینکه پدر بچت هست ...بهش آخرین فرصت بده

چراذخیلیبا میگن هیچکس شوهر اول نمیشه؟ 

اره بخدا دزدکی رفتم دیدمش گریه و التماس و خواهش ک برگرد گفتم خودتم بکشی نمیام خودکشی کرد دوهفته کما ...

وای در این حد؟ خصوصی پیام بدیم بهم