2737
2734
عنوان

تجربه داغی و قرمزی صورت😔

97 بازدید | 8 پست

کسی هست صورتش بی دلیل یه دفعه قرمز و داغ بشه؟!

قبلا هفته ای یکی دوبار گاهی اینطور میشد...

الان روزی چندبار اتفاق میوفته...

حتی گاهی تنها نشستم اینطور میشه و چیزی هم  نخوردم  بگم حساسیته..

ولی خب تو زندگی خیلی استرس کشیدم...طوری که دچار هاشیماتو و دیابت  ناشی از استرس شدم😔

کسی تجربه ای مثل من داره؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

اره.من پارسال بعد یه کرونای شدید اینطور شدم.تا چندماه اینطور بودم.دیگه انقدر عوارض ناشی از کرونای دیگه ای تجربه کردم که این توش گم بود و پیگیرش نشدم

از اون موقع پوستم حساس تر شده

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اره.من پارسال بعد یه کرونای شدید اینطور شدم.تا چندماه اینطور بودم.دیگه انقدر عوارض ناشی از کرونای دی ...

من کرونا نگرفتم..

شما خودبخود خوب شدید؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کرونا نگرفتم.. شما خودبخود خوب شدید؟

اره عزیزم ولی چندماه طول کشید

بنظرم یه متخصص پوست یا داخلی حتما برو

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731

عزیزم فک کردم تعلیق شدید اما تاپیک زدید . اخه تاپیک زردی چشم و بدن ک سوال پرسیدن جواب ندادید . میشه جواب منو بدید لطفا خیلی نگرانم . چشمام کلا زرد شده پوست بدنمم زرد شده . برا خواهرتون ک تاپیک زردی زدید چی شد ؟ از چیه ؟ میشه جواب بدبد لطفا

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
عزیزم فک کردم تعلیق شدید اما تاپیک زدید . اخه تاپیک زردی چشم و بدن ک سوال پرسیدن جواب ندادید . میشه ...

شما آزمایش چکاپ آخرین بار کی دادید؟؟؟

مربوط به کبد و آنزیمهای کبدی میشع

شما آزمایش چکاپ آخرین بار کی دادید؟؟؟ مربوط به کبد و آنزیمهای کبدی میشع

حدود دو سه ماه پیش بود فک کنم چکاب دادم ولی نمیدونم کامل بود یا نه ؟ البته گفتم چکاپ کامل بده . ازون روز ک پیام دادم زردی چشمام خیلی خیلی کم شده بنظرت بازم لازمه ک برم چکاپ یا نه؟

حدود دو سه ماه پیش بود فک کنم چکاب دادم ولی نمیدونم کامل بود یا نه ؟ البته گفتم چکاپ کامل بده . ازون ...

اگر علائم دیگه ای ندارید میتونید هر ۶ ماه چکاپ بدید...چون تازه آزمایش دادید انشالله همیشه سلامت باشید عزیزم

2738
اگر علائم دیگه ای ندارید میتونید هر ۶ ماه چکاپ بدید...چون تازه آزمایش دادید انشالله همیشه سلامت باشی ...

ممنون بابت پاسخگوییتون . سلامت باشید . انشالله شماهم سالم و سلامت باشید با دل خوش🥰🙏🌹