2737
2734

یعنی قشنگ مشخصه چه ادم بدبختی هستی که حتی پشت گوشی هم چشم دیدن خوشبختی دیگران ونداری .

اطرافیانت چی میکشن از دستت .

بحق این غروب خدا لعنتت کنه .

زندگی من وخیلیا با وجود اون تاپیک وانگیزه وراهکاراش 

داره از منجلاب درمیاد .

ااینو بدونید آه هزاران نفر پشت کسایی هست که دارن گزارش میزنه .

منتظر کارما باشید.

چی شده 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این تاپیک چرا اینقدر میترکه؟

یادم میاد یک کاربری بود که میونه خوبی با ادمینش  نداشت...در تاپیک قدیمی دو سه سال قبل، شروع میکرد جنجال کردن و نی نی یار کامنت هاش را پاک کرد...

الانم با کاربری جدید هست ...نمیدونم هنوزم نسبت به اون تاپیک و ادمینش تنگ نظری داره یا نه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هر روز تاپیک مدیریت هزینه ها وپس انداز ومیترکونن. چشم دیدن طلاهایی که اعضای گروه خریدن وندارن انقد ...

یعنی انقدر ادم بیچاره باید باشه به عکس طلای بقیه هم حسادت کنه؟ 

از من میشنوین عکس طلا ملاهاتونو نذارین بعضیا انرژی بدی دارن به خورد و خوراک و متراژ خونه و همه چی کاربرا حسادت میکنن این انرژی دل سیاهشون زندگیتونو میگیره 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
2740
بله درسته .مشکل دارن ،بنظرم باید خودشو به یه روانشناس نشون بده هرکی هست

بله متاسفانه 👍

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺