2733
2734
خدا لعنت کنه اون نماینده های چایی شیرین که خودشونو میندارن جلو بقیه هم معذب میشن الان یه شاخه گل هم ...

مادره خیلی بد حرف میزنه میگه تو افغانی هستی از تو توقع ندارن. دختره میگه آدم که هستم😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادره خیلی بد حرف میزنه میگه تو افغانی هستی از تو توقع ندارن. دختره میگه آدم که هستم😔😔😔

آخی الهی😪

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
این چه مسخره بازیه برای معلم کادو ببری از اولم بدم میومد هر کس دوست داره کادو بیاره زوری نیس ک پول ج ...

دقیقا!

کادو کادوعه میان چاقو میذارن زیر گلوی آدم که پول بده خیلی تو نی نی سایت زیاد دیدم. 

و شده وقتی جشن میگیرن به بچه ای که پول نداده حتی یه میوه یا کیک کوچیک هم تعارف نمیکنن میگن تو که پول ندادی.

2731
2740

مسخره بازیه این کادوی روز معلم 

هرکسی داره ببره بده هرکسی هم نداره نباید تو معذوریت قرارش بدن فشار به خانواده ها بیارن 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
چرا

برا اون حس عاجز بودن و خجالت پدر مادر

برا بچه ای که از عجز وادار شده این حرف ها رو به پدر مادرش بزنه

و....

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

کمک کردی مواظب باشی مامانه نفهمه که بچه هه رو روزگارش سیاه میکنه

فردا وقتی داره میره مدرسه یواشکی ببربده بچه هه 

همون صد تومن رو بده

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این چه مسخره بازیه برای معلم کادو ببری از اولم بدم میومد هر کس دوست داره کادو بیاره زوری نیس ک پول ج ...

اصلا کادو بردن نداره مگه در راه خدا تدریس نیکنن حقوق میگیرن دیگه.زندگی به این سختی

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706