2752
2734

بنده خداها اتباع هستن. پدره کارگره ساختمونه مادره توی تولیدی روسری، روسری بسته بندی میکنه. دو ساله مستاجرن.یه پسر ۵ ساله داره یه دختر ۹ ساله.دیوارمون مشترکه تو هال.

من چکاری میتونم کنم؟ اینم در نظر بگیرید کلا تو حونه ۱۰۰ دارم چون دقیقا ۱۰ ام اجاره خونه ریختیم

مادره میگه باز بگی دهنتو پرخون میکنم

بدجور گریه میکنه میگه همه پول جمع کردن بدن به نعلم، تو ندادی آبرومو بردی

گشتم روسری نو ندارم برم بگم اینو فردا ببر

سوزناک گریه میکنه😔

واقعا زبانم قاصره....

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا هیچ مردی رو شرمنده اهل عیال نکنه

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه
2731

خدا لعنت کنه اون نماینده های چایی شیرین که خودشونو میندارن جلو بقیه هم معذب میشن

الان یه شاخه گل هم حداقل ۵۰ پولشه

هم مادره گناه داره هم دختره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

با مادری که این داره اگه بری بهشون کمک کنی مادرش بدتر میکنه. 

به نظرم خودت یه کتابی، روسری ای، یه جعبه ی کوچیک شیرینی یا شکلات فردا صبح که دختره داره میره ببر بده بهش.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
2706