2733
2734

خانوما من بچه ام دو ماهشه صبحی شیر خشک درست کردم ساعت ده صبح بود گذاشتم اتاق بچم اون یکی بچمو بردم سنجش اومدم خونه مامانم نداده بود که بخوره درگیر پسر بزرگم بودم که اسهال شده،وقت نکردم شیشه رو بشورم رفتم بیرون و اومدم الان بعد از گذشت ده ساعت مامانم همون شیر رو داده بچه ام خورده حالا خیلی نگرانم احتمالش هست فاسد شده باشه؟

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کلا شیر سرد نمیدیم ب برادر زادم

ولی این تایم طولانی هم خوب نیست

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

زنگ بزن اورژانس بپرس عزیزم ولی اگ علائمی نشون نده فک نکنم مشکلی داشته باشه ... ببخشید ولی مادرتون چجور بچه بزرگ کردن اگ توانشو ندارن نباید مسوولیت قبول کنن

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭
توضیح دادم بت تو تابستون یک ساعت تو زمستون دو ساعت

حالا چیکار کنم ده ساعت هم خیلی زیاده اصلا به مامانم نگفته بودم شیر بده خودش هم میفهمید مال صبحیه

زنگ بزن اورژانس بپرس عزیزم ولی اگ علائمی نشون نده فک نکنم مشکلی داشته باشه ... ببخشید ولی مادرتون چج ...

میگه نفهمیدم مال صبحیه

2740

بله فاسد شده دیگه احتمالا بالا میارش و اسهال هم بشه

نهایت یکساعت تو محیط خونه میشه شیر رو‌نگه داشت

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

فاسد که شده ولی چیزیش نمیشه بچه فوقش اسهال یا یبوست میگیره یکی دو روز 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

نترس عزیز من اولاش نمیدونستم شیر خشک باید زود خورده بشه شب درست میکردم میذاشتم بالاسر بچم که هر وقت بیدار شد مامانم بدش بچمم تا صبح همونو میخورد بعد فهمیدم باید تازه باشه

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
حالا چیکار کنم ده ساعت هم خیلی زیاده اصلا به مامانم نگفته بودم شیر بده خودش هم میفهمید مال صبحیه

دیگه کاریش نمیتونی بکنی هواستو جمع کن ک دیگه اینجوری نشه

اگ دل درد شد ی آبجوش نبات با یکم عرق نعنا بده بخوره باد گلو شو بگیر بزار بخوابه

دیگه کاریش نمیتونی بکنی هواستو جمع کن ک دیگه اینجوری نشه اگ دل درد شد ی آبجوش نبات با یکم عرق نعنا ...

ننن نبات خیلی سمیه هیچوقت ن خودتون بخورید ن ب بچه بدید نبات هییییچ فرقی با شکر نداره مثل فرق آب با یخه اینو من نمیگم بهترین دکتر ایمونولوژی میگه 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نترس عزیز من اولاش نمیدونستم شیر خشک باید زود خورده بشه شب درست میکردم میذاشتم بالاسر بچم که هر وقت ...

این ده ساعت گذشته شاید تایم شما کمتر از ده ساعت بوده باشه مثلا یک شب درست کردین نهایتش تا چهار صبح خورده دیگخ

2706