2752
2734
عنوان

اگه از شوهرتون بپرسین خواهرتو دوس داری یا منو

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 34 پست

اینسوال پرسیدن نداره! 

خودت همسرتُ بیشتر دوست داری یا برادرت؟ 

یا همسرتُ بیشتر دوست داری یا خواهرتو؟ 

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرگز شخصیت خودمو با همچین سوالی مسخره نمیکنم

هر کسی جایگاه خودش رو داره 

جایگاه همسری یه مدل عشق و محبت توشه 

جایگاه خواهر برادر و پدر مادر هم هر کدوم یه جنس از عشق و محبت توشه و جایگاه فرزند هم یه جنس عشق توشه 

و هر گلی هم یه بویی داره 

فکر کن شوهرت بیاد بگه داداشت رو بیشتر دوست داری یا منو به نظرت زیادی بی معنی و کودکانه و لول پایین نمیاد ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

سوال بدی هست و خودم را کوچیک کردم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
یاد این بچه ها افتادم ننه باباشون میپرسن مامانتو بیشتر دوست داری یا باباتو 🤣

از همون بچگی وقتی کسی این سوال رو ازم می‌پرسید با این حالت😐 نگاهش می‌کردم فقط🤷🏻‍♀️😅

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

بچه بازیا چه.حسی که به خانواده داری کجا حسی که به همسر داری کجا؟!هرکدوم و درجایگاه خودش دوست داری و اون یکی نمیتونه جاشو بگیره!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

مال من گف جایگاه خانواده و عشق فرق داره و گف ت خیلی بالاتری

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
هرگز شخصیت خودمو با همچین سوالی مسخره نمیکنم  هر کسی جایگاه خودش رو داره  جایگاه همسری ی ...

حرف هات قبول دارم

همسرم بعد دعوا پرسید منم گفتم حتی بقال سرکوچه رو بیشتر از تو دوست دارم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
بخاطر من شش ساله با خواهرش قطع رابطه کرده و حتی عروسیشم نرفت 

و از این بابت خوشحالید؟ 

به نظر شما این یک مکته ی منفی نیست؟ 

با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنید و بیینید پس هر فعلی چه چیزی نهفته! 

این اصلا علامت خوبی نیست! می‌تونه بیانگر یک مشکل شخصیتی باشه. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
و از این بابت خوشحالید؟  به نظر شما این یک مکته ی منفی نیست؟  با دقت بیشتری به مسائل ...

من گفتم خوشحالم؟

و اینکه اصلاً شما می‌دونید قضیه که بین ما اتفاق افتاده چی بوده که باعثش شده همچین رفتاری از سمت شوهرم 

وقتی همه اتفاقایی که تو زندگی طرف افتاده رو نمی‌دونید پس دخالت نکنید توی هر موضوعی حرف نزنید نظر ندید خودتونو کوچیک نکنید واضح‌تر بگم اصلاً به شما ربطی نداره که شما بخواید اظهار نظر بکنید تو همچین موضوعی

2706