2733
2734
عنوان

اگه از شوهرتون بپرسین خواهرتو دوس داری یا منو

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 34 پست
من گفتم خوشحالم؟ و اینکه اصلاً شما می‌دونید قضیه که بین ما اتفاق افتاده چی بوده که باعثش شده همچین ...

من دخالت نکردم دوست عزیز 

فقط سعی کردم در زمینه ای درموردش اطلاعاتی دارم راهمایی کرده باشم. 

همین

خود دانید. 

من قصد دختلت و جسارت ندارم. 

امیدوارم که همیشه خوحال و راضی باشید😉🌺

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
من دخالت نکردم دوست عزیز  فقط سعی کردم در زمینه ای درموردش اطلاعاتی دارم راهمایی کرده باشم.&nb ...

من اگر بخوام از اطلاعات کسی استفاده بکنم توی دنیای واقعی و سراغ آدم‌های متخصص میرم که چهار کلمه درس در مورد این موضوع خونده باشن و بتونن کمک من بکنن توی فضای مجازی نمیام از کسی کمک بگیرم ۱ و توی صحبت‌های شمام چیزی تحت عنوان کمک کردن در مورد این موضوع نهفته نشده بود لطف کنید نظرتون رو برای خودتون نگه دارید بدرود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل اینکه شما بهتر از خودم از تحصیلات من مطلع هستید…!

خشم درونی شما با همین دو تا کامنتتون کاملا مشهوده. 

براتون آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز. 

با هم دعوا هم نداریم.🤷🏻‍♀️ 

من عذرخواهی می‌کنم نیت بدی نداشتم. 

موفق باشید.  

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
مثل اینکه شما بهتر از خودم در مورد تحصیلات من مطلع هستید…! خشم درونی شما با همین دو تا کامنتتون ...

متاسفانه یا خوشبختانه یی که سرشونو توی هر موضوعی فرو می‌کنند توی هر موضوعی که اصلاً بهشون هیچ ربطی ندارن مخصوصاً زندگی آدما که هیچ ربطی واقعاً بهشون نداره دخالت می‌کنن منو خیلی عصبانی می‌کنه شما هم یاد بگیر تو زندگی خصوصی تو مسائل خصوصی مردم هیچ اظهار نظری نکنی چون عملاً خودتو داری کوچیک می‌کنی یعنی با این دو تا کامنتی که گذاشتی توی موضوعی که هیچ ربطی به شما نداره دخالت کردی فقط عملاً خودتو کوچیک کردی و مضحکه

2731

یاد بگیرید اگر کسی میاد توی نی نی سایت کامنتی می‌ذاره و مخاطب شما نیستید نیای دریپلای نکنید وقتی از زندگی طرف هیچ خبری ندارید وقتی از اتفاقایی که توی زندگیش افتاده هیچ اطلاعی ندارید اظهار نظر بیخود نکنید خودتون احترام خودتونو نگه دارید حد و حدود خودتونو حفظ بکنید پاتونو از گلیمتون درازتر نکنید توی هر موضوعی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید این چیزا موضوع‌های پیش پا افتاده‌ای که تو دوران ابتدایی باید یاد می‌گرفتید