2733
2739

سرما خورده بودم رفته بودم دکتر به حدی داخل گرم بود که میخواستم بالا بیارم دکترم دیر کرده بود نمیومد خیلی تحمل کردم تا اومد و نوبتم شد دکتر برام آمپول نوشت منشیش هم که منو می‌شناسه بهش گفتم حالت تهوع دارم یه سطل تو اتاق دکتر بود گفت همینجا بالا بیار ۲باری بالا آوردم بهترشدم نسخه مو برداشتم  از در داشتم میرفتم بیرون یهو باز بالا آوردم به سطل نرسیدم خیلی خجالت زده شدم بعد یه خانمه هم اونجا پیش دکتر کار می‌کنه برگشت گفت خاک تو سرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنه چه بیشعور بود 

اشکال نداره تو که از قصد نکردی دست خودت نبوده

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731

دکترا براشون عادیه خیلیا تو مطب براشون اینطور پیش میاد یکیش خود من

هر وقت انفولانزا میگیرم همش پلاستیک به دستم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740
رفتم دستمال گرفتم راهرو کثیف شده بود خودم تمیز کردم ولی خیلی ناراحت شدم آخه دست خودم که نبود 

عزیزم ان شاالله بلا ازت دور باشه ولی شماکه انقد حالت تهوعت زیاد بود باید کیسه باخودت میبردی برای لزوم چون معمولا آدم می‌فهمه که تهوعش درچه حدیه

من تو دستشویی با در بسته بالا اوردم، همه اه اوه میکردن اون بیرون. تو که دیگه جلو چشمشون بالا اوردی😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2706