2733
2734
عنوان

تو مطب دکتر بالا آوردم خیلی خجالت میکشم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 33 پست
اشکالی نداره عزیزم پیش میاد این چیزا  فکرش رو نکن آدم مریض میشه این اتفاقا ممکنه بیفته امیدو ...

فدات عزیزم ولی از اونجایی منشی منو می‌شناخت خیلی شرمنده شدم با اینکه کلی عذر خواهی کردم و رفتم تمیز کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دکترا براشون عادیه خیلیا تو مطب براشون اینطور پیش میاد یکیش خود من هر وقت انفولانزا میگیرم همش پلاس ...

دکتره بنده خدا چیزی نگفت ولی اون دختره خیلی بد برخورد کرد میخواستم جوابشو بدم اینقدر حالم بد بود هیچی نگفتم رسیدم خونه کلی گریه کردم

عزیزم ان شاالله بلا ازت دور باشه ولی شماکه انقد حالت تهوعت زیاد بود باید کیسه باخودت میبردی برای لزو ...

اصلا حالت تهوع نداشتم تو مطب که رفتم یه کولر درست نداشتن به حدی گرم بود حالم بد شد حالت تهوع گرفتم 

اگه از قبل حالت تهوع داشتم اصلا تو مطب نمیرفتم

دکتره بنده خدا چیزی نگفت ولی اون دختره خیلی بد برخورد کرد میخواستم جوابشو بدم اینقدر حالم بد بود هیچ ...

ولش کن اون عصابش ازینجا خورد بود که باید اونجا تمیز کنه بذار انقدر تمیز کنه پدرش در بیاد

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
ولش کن اون عصابش ازینجا خورد بود که باید اونجا تمیز کنه بذار انقدر تمیز کنه پدرش در بیاد

خودم دستمال گرفتم و رفتم تمیز کردم یه خانمه هم جلو من بود وقتی بالا آوردم ازش معذرت خواهی کردم 

من بودم جات میگفتم ،،،خاک توسر خودت،مگه دست خودمه،،،

مثلاً میخاس چیکار کنه؟تازه تمیزم کردی ،کسی که انقد فیس و افاده داره که نباید جایی که مریض می‌ره کارکنه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکه خود داند وخدای خودش،که چه دردی است کجای دلش،از سال ۹۹عضوم،کاربری جدیدمه
خودم دستمال گرفتم و رفتم تمیز کردم یه خانمه هم جلو من بود وقتی بالا آوردم ازش معذرت خواهی کردم 

چه با فرهنگی 

الان حالت بهتره

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
نه بابا این مشکلات به نظر دکترا طبیعیه .تو بیمارستانا ببین چه صحنه هایی میبینن. کلونوسکوپی رو بخون چ ...

کلی گریه کردم تا حالا این اتفاق نیفتاده بود برام و کسی اینجوری جلو روم بی احترامی نکرده بود حالا تو ذهن شون منو بد تصور میکنن

اره عزیزم ۲تا آمپول خوردم 😅

اخ 

خداروشکر  بهتری

2706