2737
2734

دوستان من ۲۶ روز هست که عمل بلفارو پلک بالا رو انجام دادم.وقتی که به سمت پایین نگاه میکنم احساس سرگیجه ی لحظی و آنی دارم.به بالا یا اطراف نگاه کنم هیچ مشکلی ندارم ولی تا پایینو نگاه میکنم سرم گیج می‌ره و چشام یه جوری میشه.این مشکل رو کسی داشته اطرافتون یا خودتون داشتین؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای بابا چرا عمل کردی  دکترتون خوب نبود؟

پف و افتادگی پلک داشتم شبیه چینیا بودم با اینکه ترک هستم.دکترم خوب بود دوستمم‌ یکماه جلوتر از من عمل کرد پیشش و خیلی راضی بود.منم عمل کردم از نظره ظاهری خوب شدم با قبل از. عملم خیلی فرق کردم ولی دچار سه تا مشکل شدم.خشکی چشم و بازشدن پلکام موقع خواب و سرگیجه موقع نگاه کردن به پایین و اطراف.مستقیم نه ها فقط پایین و اطراف.اگر خوب بشه مشکلاتم میام تاپیک عکس قبل و بعد می‌زارم دعاکن برام خواهرجان 

پف و افتادگی پلک داشتم شبیه چینیا بودم با اینکه ترک هستم.دکترم خوب بود دوستمم‌ یکماه جلوتر از من عمل ...

ان شالله مشکلت حل شه عزیزم ، احتمالا واس شما ورم پشت پلکت زیادبوده زباد برش زدن اینطوری شده نگران نباشن ان شالله بهتر میشی ، واس خشکی چشم برو‌دکتر قطره بدن 

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
ان شالله مشکلت حل شه عزیزم ، احتمالا واس شما ورم پشت پلکت زیادبوده زباد برش زدن اینطوری شده نگران نب ...

ممنونم گلم از دعای خیرت.اشک مصنوعی مرتب میزنم

2738