2733
2739

روز به روز که بیشتر میگذره بیشتر متوجه میشم شوهرم هیچ علاقه ای بهم نداره و صرفا سر حوسش اومد سمت من

چندین ماهه داریم زندگی میکنیم فقط.ولی از این رو به اون رو شدن زندگی میدونید چجوریه؟ اینجوریه اونی که همیشه روزی هزارتا پیام بهم میدادید و کل ۲۴ساعتو تو تماس بودید. میومد میگفت ازدواج کنیم مثه پرنسس باهات رفتار میکنم و تو فک میکردی نه این واقعا عالیه. زندگی باهاش رویاست. و کل روزتو صرف تصور کردن زندگی با اون کردی با وعده و وعیدهایی که صرفا سر هوسش داده بود

وای چقد دلم برای سادگیم میسوزه. یعنی هممون اینجوری گرفتار میشیم؟ امروز که گفتم بهتون کمی از قضیه رو

ایشون کل روزو هیچ توجهی به ادم نمیکنه و کلش تو اون کامپیوتر کوفتیشه. فقط شبل جذابیت داری براش اونم بعضی وقتا. هرروز بشینی خونه رو چندساعت تمیز کنی انگار نه انگار. به یورشم نیست حالا بیاد بگه کمک نمیخوای؟ خونرم که با سطل زباله اشتباه گرفته. دقیقا احساس میکنم کلفت شدم بیشتر تا خانوم خونه. هیچ اهمیت و جذابیتی ندارم براش. البته مطمئنم خیانت نمیکنه

امروز تصمیم گرفتم شخصیتمو تغییر بدم اومد چسبید بزور هی چیشده چیشده. بهش گفتم یسری ادما یه اخلاقای بدی دارن خودمم دارم. مثلا تو هیچ توجهی به ادم نمیکنی. بهت باید صدبار گفت مبلو جا به جا میکنی. تهشم باز هیچی به اینوز و اونورتم نیست. مثه پیرمرد و پیرزنا زندگی میکنیم. 

اقا به جای اینکه معذرت خواهی کنه داره شر میگه. اره تهش که مبلو جا به جا کردم یا نمیدونم خب وقتی سرم شلوغه توجهی ندارم و این مزخرفتا بعدش طلبکار از اتاق رفت درم محکم بست. این اولین بار بود که اینجوری کرد

قبلا میومد توضیح میومد ولی رید بهم رفت

حالم خیلی بده. هیچوقت هیچوقت فک نمیکردم زندگیم اینشکلی باشه. خب تو که اینشکلی بود شخصیتت چرا قبل ازدواج یه ادم دیگه بودی.کاشکی ایران زندگی میکزدیم الان که ترکیه هستیم نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم و چیکار کنم؟ خانواده حامیم ندارم و حتی پولیم ندارم. واقعا شیطونه میگه تو که اینقد به این و اون اهمیت نمیدی و برای هسشکی مهم نیستی واس چس زنده ای. خودتو بکش خلاص شو. من پتانسیل تخمل همچین چیزیو از شوهرم که اینقد دوسش دارم ندارم. خدایا کمکم کن مثه چی دلشورا دارم دارم خفه میشم. تهش میزنم به سیم اخر بخدا

برگشته میگه اره موهاتو که کراتین کردی لیاث خریدی کوفت و زهرمار خریدی ناخونانو ترمیم کردی. این واقعا چه ربطی به حرف مت داشت؟یعنی دوست داشتنو توجه داشتنو تو این میبینی که پول اینارو بدی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
برگشته میگه اره موهاتو که کراتین کردی لیاث خریدی کوفت و زهرمار خریدی ناخونانو ترمیم کردی. این واقعا ...

مردا همینن دیگه

ازش فاصله بگیر یه مدت

توجه و فاصله کم باعث میشه تو رو نبینه.محلش نده 

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍

یه مدت به دل خودت زندگی کن..خودتو بیشتر دوست داشته باش.. کمتر بهش بها بده ..بذار کمبودت رو حس کنه.. برو واسه خودت بیرون.. دوست پیدا کن برو پیاده روی... ببین من روحیه تو رو نمیشناسم ولی خودم وقتی احساس میکنم از خدا فاصله گرفتم حال دلم بدتر میشه.. یه خورده با خدا خوش و بش عاشقونه ات رو بیشتر کن.. مطمئن باش حالت جا میاد

https://imgurl.ir/viewer.php?file=d92874_Reza_Malekzadeh_-_Aram_Aram.mp3

موزیک☝️

🥲🥲💔مشاوره برو

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
پسرخاله‌احمق‌منم‌خودکشی‌کرد‌جز‌ناله‌چیزی‌نصیبش‌نشد

فوت شد

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
کاشکی یسال شده بود💔

اتفاقا تو یسال اول بیشترین اختلافاته...بعدا بی تفاوت میشی.من همه جوره از این رفتارا دیدم الان میگم به درک ...معذرت میخوام ولی شعورو نمیشه زوری به کسی داد.مثلا شوهرمن میدونه فلانی با من دشمنه مثل کرم میره بهش زنگ میزنه حرف میزنه یا.....هرکارم کنم شعور نداره

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2706