2733
2739
عنوان

چرا خدا همیشه گره تو کارم میندازه

99 بازدید | 15 پست

برای خدمات بیمارستان آزمون دادم قبول شدم حالا میگن تو یک سال سنت بیشتره خدایا یعنی برای کار خدمات هم باید جلوت زار بزنم الان میرم قالیبافی ساعت 5 صبح میرم تا 2ونیم کار خیلی سختیه وقتی پا میشی زانوهات خشک شده  یعنی خدا نمیتونی کاری کنه من برم سر کار واقعا از خدا معجزه شو میخام 

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من تازه 5 ماهه عروسی کردم توی این 5 ماه بلاهایی به سرمون اومده که روزی نشده اشک نریزم همین الآنم با گریه دارم می‌نویسم 

خدا ، خدای آدم پولدارا و آدم بداس

با ماها کاری نداره 

هیییییییی خواهر من چی بگم هرچی سنگه برا پای لنگه از بچگی تاالان نه خوشی دیدم نه پدر داشتم نه خونه داشتیم همیشه مستاجروآواره مادرم من وبرادرم به دندون گرفت تابزرگ شدیم تامجردبودم همش بدبختی اومدم عقدکردم ی مدت بعدعقدم دزد همه طلاهای که شوهرم برام خریده بود رو برد ومن ازقبل همچنان بدبختر😭😭😭

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
2738
من تازه 5 ماهه عروسی کردم توی این 5 ماه بلاهایی به سرمون اومده که روزی نشده اشک نریزم همین الآنم با ...

منم قبلن مثل تو بودم همش گریه میکردم ولی دیگه بیخیال گریه شدم الان با خودم منطقی فکر میکنم میبینم چرا من اینقدر بد شانسم 

.

تجربه من این بوده که چون همیشه ناشکری میکردم و نعمتهایی که خدا بهم داده بود مثل سلامتی و خانواده رو نمیدیدم و بخاطرشون هیچ وقت شکر نکردم هیچ کدوم از دعاهام اجابت نمیشد اما همین که شروع به دیدن نعمتهام کردم و شکرشون رو بجا آوردم بیشتر دعاهام اجابت شد 

امیدوارم انشالله خدا بهتر از خواسته تون بهتون بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
تجربه من این بوده که چون همیشه ناشکری میکردم و نعمتهایی که خدا بهم داده بود مثل سلامتی و خانواده رو ...

اره خودمم احساس میکنم خدا به خاطر ناشکری ازم نارحته

.
2706