2733
2734
عنوان

هک اینستگرام

135 بازدید | 20 پست

دوستان من یه پیچ اینستا داشتم با اسم و فامیلم که چند ساله دیگه ندارمش چون رمزش یادم رفته امروز از اون پیج با تغییر عکس چندین پست عکس های ناجور گذاشته بود و فالورهام که قبلا بودن زنگ زدن که اینا چیه و البته خودمم هم دیدم ولی گفتم شاید پیج جدیده ولی انگار همون پیج من هست با فالورهام !الان ذهنم درگیره که چکار کنم

الهی و ربی من لی غیرک  

چجوری هک کرده😟

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نگا کن واسه منم که پیجمو دارم چندروزه میزنه ناشناسی در نزدیکی شما وارد سیستمتان شده. بعد استوری که میذارم اصلا انگار خارج از کشور یه کسایی که کلا مثبت هجده اینان استوریو میبینن

2738
اگه تایید دو مرحله ای نکنی هک میکنن

من نکرده بودم الانم اینستا پاک شده امکان هک هست؟

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
صد درصد

بد بخت شدم برم نصب کنم دوباره

2706