2733
2734
عنوان

هرچی پولدار تر ناشکر تر

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم بدم میاد هرجا میری فقط بحث گرونی و ناله و فغانه (حالا خودمم غر میزنما 😂)  ولی واقعیت اینه ...

پول پول میاره اتفاقا پولدارا پولدار تر میشن چون کارشون ازاده و از اینور اونور بیشتر بهشون میرسه فقط عادت کردیم دیگه .من نمیخوام طرفداری کنم چون الان میریزن سرم ولی مهم قدرت خریده  همه مغازه ها فول مشتری تفریح و مسافرت به راه .همه دنبال عمل و ژل و بوتاکی  باز ناله بزنی عجیبه اونی ک نداره حق داره ولی اونی ک داره میره رو اعصاب حس بدبختی ب ادم میده

کاربری دست دو نفر👧

دقیقا بعضیا به ناشکری عادت دارن.

یه فامیلمون چهار تا خونه دارن سه تا ماشین چند وقت پیش تصادف کردن بخاطر یه خسارت جزئی انقدر ناله میکرد در صورتی که اون مبلغ واسش پول خورده

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
2731

من از خودم می‌خوام بگم ....

تا وقتی مامان داشتم قدر ندونستم 

تا وقتی عشقم کنارم بود قدر ندونستم 

تا وقتی کلاسا مجازی بود و کم سن بودم و خونه کیف میکردم قدر ندونستم 

تا وقتی پدر و مادرم جوون بودن قدر ندونستم 

تا وقتی همه چی بهترین بود قدر ندونستم

آره 

قدر ندونستم 

گاهی لازمه بگیم خداروشکر

لازمه بشینیم هر چی داریم رو بنویسیم 

خدایا شکرت گوشی موبایل دارم 

خداروشکر چشم سالم دارم 

خداروشکر هیکلم خوبه 

خداروشکر درس میخونم 

خداروشکر نفس میکشم 

خداروشکر میتونم غذا درست کنم 

خداروشکر پدر دارم 

خداروشکر یه خونه داریم توش نشستیم 

خداروشکر.......

خداروشکر......

و......

خداروشکر 

نا شکری نیست...همین زحمتو تو یه کشور دیگه میکشیدن سرمایشون خیلی بیشتر بود

شما مگه رفتی ببینی ؟ همسرم من کار ازادم میره ی دوست داره مسنه میگفت داداشم  ی کشوریه نمیگم بحث نشه داره کیف میکنه فلانه بعد همین اقا مغازش وسط شهر بالا چقدر  میلیارد خونش ویلایی ب داداشش که خونه اپارتمانی تو فلان کشوره میگه خوشبخت شما هر کشوری بری با این مقدار تلاشت امکان بریز بپاش اینجا رو نداری

کاربری دست دو نفر👧
پول پول میاره اتفاقا پولدارا پولدار تر میشن چون کارشون ازاده و از اینور اونور بیشتر بهشون میرسه فقط ...

نه ببین برا همه اینطوری نیس 

مثلا 10 سال پیش انقد تورم نبود همون کاسب پولدار هر سال یه ملکی چیزی میتونست بخره با درامد یک ساله اش 

ولی الان نمیشه 

یا مثلا طرف درامدش ریالیه دلار گرون شده 2تا سفر خارجیش تو سال شده چند سال یبار 

حالا شاید فامیل شما پولدار تر شده باشه نسبت به قبل 

شما مگه رفتی ببینی ؟ همسرم من کار ازادم میره ی دوست داره مسنه میگفت داداشم  ی کشوریه نمیگم بحث ...

اونجا چون نمیذارن اختلاف طبقاتی انقد زیاد شه 

از پولدار مالیات میگیرن نمیذارن زیاد ثروت اندوزی کنی 

تو ایران ولی همه چیو میشه دور زد قانون و مالیات و... 

من از خودم می‌خوام بگم .... تا وقتی مامان داشتم قدر ندونستم  تا وقتی عشقم کنارم بود قدر ندونس ...

دقیقا من هیچوقت خدارو شکر نگفته بودم  بچم ک یزمانی ی تشخیصی بهش خورد  ک خدارو شکر رفع شد فهمیدم چقدر خوشبخت بودم و قدر نمیدونستم تو جو نداری افتاده بودم از هیچی لذت نمیبردم

کاربری دست دو نفر👧

شادی یه چیز جمعیه.هر کی هم درک نکنه.همونیه سر اروم رو بالش میزاره در حالیکه همسایش گرسنه هست.همونی که جوونای بیکارو و دستفروشو میبینه و فکر نمیکنه اینا با این سرمایه کم خرج زندگیشون در میاد.امنیت روانی مهمه.من تا زمانی که با این همه منابع و امکانات حال روز جوون و سالمندمون اینه حس شادی ندارم.خودم پولدار نیستم‌نمینالم ولی چه جوری میتونم جوونا رو ببینم که هر چی تلاش میکنن به گرد گرونی نمیرسن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بشم بخدا امکان نداره من بغل این فامیلمون نرم شروع نکنه چرت و پرت گفتن اونوقت گوشی دستش ایفونه چشماش ...

یه ضرب المثل هست میگه 

شکر نعمت نعمتت افزون کند 

کفر.... نعمت از کفت بیرون کند 

خیلی ازکسایی که ناله میکنن مشکلشون درد مملکت و فقر و نداری مردم نیست.. درد خودشونن که قیمت تفریحاتشون گرون شده.. وگرنه هنوزم خیلی بیشتر از این حرفا دارن که غصه منو شما رو بخورن 

پول پول میاره اتفاقا پولدارا پولدار تر میشن چون کارشون ازاده و از اینور اونور بیشتر بهشون میرسه فقط ...

چقدر برا مردم تعیین نکلیف میکنیین حتما اون ادمایی ک شما میگی از شرایطشون راضی نیستن چکار ب کار مردم دارید 

2706