2737
2734

لطفا بگین سرنوشتشون چی شد .با بیماریشون چطور مبارزه کردن.کلا هر تجربه ای دارن لطفا بگن.

ختم قران و انواع چله انجام ميدم دوستان اگه خواستيد تو خصوصي درخواست بدين🙏

داره دارو مصرف میکنه

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بیمارای ماهم همکاری نمیکنن

دارو میخوره ؟ 

بیمار ما خیلی مظلوم و آرومه کار خطرناکی نمیکنه فعلا تحت کنترل هست تقریبا.... فقط بخاطر دوز داروها دستاش کمی میلرزه ک متخصص مغز اعصاب داره داروهاشو کم و زیاد میکنه تا ببینه چطور این لرزش دستها رو ازبین ببره

دارو میخوره ؟  بیمار ما خیلی مظلوم و آرومه کار خطرناکی نمیکنه فعلا تحت کنترل هست تقریبا.... فق ...

نه دارو نمیخورن .خواهرو برادرمن .بیمارای ما پرخاشگرن همه ی وسایل زندگیمونو شکستن دنبال دوربین می گشتن حتی تلویزیون شکستن از دستشون نمیدونم چیکار کنم

نه دارو نمیخورن .خواهرو برادرمن .بیمارای ما پرخاشگرن همه ی وسایل زندگیمونو شکستن دنبال دوربین می گشت ...

نه مامان من ازین کارا نمیکنه مثلا یهو ساعت سه نصف شب از خونه میزد بیرون یا توهم میزد به ما تهمت میزد یهو از ۸۰ کیلو شد ۵۰ کیلو پوست و استخون لیوان آب از دست ما نمی‌خورد 

یکبار بستریش کردم بهتر شد بعد ازون دوباره حالش بد شد داداشم نذاشت ببرمش بستریش کنم بابام بزور بهش یه سری آمپول میزنه 

شما یبار باید خواهرو برادرتو ببری بستری کنی بعد ازون داروهاشونو بدین و هواستون باشه خیلی بهتر میشن

نه مامان من ازین کارا نمیکنه مثلا یهو ساعت سه نصف شب از خونه میزد بیرون یا توهم میزد به ما تهمت میزد ...

نمیان بریم دکتر بهمون حمله میکنن کتکمون میزنن 

2738
نمیان بریم دکتر بهمون حمله میکنن کتکمون میزنن 

خب ماهم نمیومد خودت برو شرح بیماریشون رو بده 

(مامان من به روان پزشکش هم اعتماد نداره فک میکنه با بابام همدستن)

دکتر نامه بستری میده با آمبولانس میان میبرنشون  یکماه بستگی به حالشون داره بستری هستن

خب ماهم نمیومد خودت برو شرح بیماریشون رو بده  (مامان من به روان پزشکش هم اعتماد نداره فک میکنه ...

خودم میرم روانپزشک متاسفانه مامانم نمیخواد بستری بشن میگه براشون بد میشه ...

خودم میرم روانپزشک متاسفانه مامانم نمیخواد بستری بشن میگه براشون بد میشه ...

اشتباه میکنید 

مامان من دوسال پیش خودشو انداخت وسط خیابون خدارحم کرد فقط موتوری بهش زد و کتف مادرم شکست بعد ازون انقدر ترسیدیم 

خدایی نکرده بلایی سرتون میارن یا یه کاری بیرون از خونه انجام میدن که بعدا غصه میخورین چرا بستریشون نکردین 

بد شدن برای کسی که سرکار میره و تو جامعه اس فکر نکنم خواهرو برادرتون با کسی رفت و آمد داشته باشن با سر کار برن ک بد بشه براشون

تازه اینطور شدن؟ مادر من ۵۵سالشه سه ساله درگیر این بیماریه

اشتباه میکنید  مامان من دوسال پیش خودشو انداخت وسط خیابون خدارحم کرد فقط موتوری بهش زد و کتف م ...

۵ ساله درگیرن چون سالم بودن بعد بیمار شدن اصلا قبول نمیکنن مریض شدن همش حرفای  چرت میزنن

2706