2737
2739

نزدیک ۱۷ روزه ک کاتیم اخرین بار دیدمش دستاشو گرفته بودم بغلش بودم:)) ولی جوگیر شدم و با فتنه ریختنای پسر عموش کات کردم همون شبش😔😔 ی بار خودش زنگ زد من خاموش بودم ک گفته بود دلم براش تنگ شده 

ی بارم فهمیدم بیمارستانه من زنگ زدم جواب داد گفت نمیتونم حرف بزنم بعدا زنگ میزنم ک ی هفته میگذره زنگ نزد 

استوری های غمگین میزاره اونم ..

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
چیزی که تموم شده رو با دردش بسوز تا تموم شه زخمتو تازه نکن که بعدا باز بدتر زخم بخوری

اخه من دوسش دارم دارم دیوونه میشم این ک بفهمم با کسی دیگه برع تو رابطه مغذمو سرویس میکنه هر شب دارم خوابشو میبینم ینی اونم بم فکر میکنه؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من دوسش دارم دارم دیوونه میشم این ک بفهمم با کسی دیگه برع تو رابطه مغذمو سرویس میکنه هر شب دارم ...

منم دوستش داشتم

یک ماه بعد جداشدنمون ازدواج کرد و الان یک ساله که میگذره

میتونستم برگردم بهش ولی اون خودش میخواست با یکی دیگه باشه

یچیزیه که تموم شده

فکر که میکنه بهت

من حتی بعد یک سال و اندی خوابشو میبینم

یا تو خیابون میبینمش خجالتشو میبینم و سریع از کنارم رد میشه

یعنی هنوزم یجایی تو ذهن همیم

2742
منم دوستش داشتم یک ماه بعد جداشدنمون ازدواج کرد و الان یک ساله که میگذره میتونستم برگردم بهش ولی ا ...

اخه مشکلی نداشتیم خودم کات کردم هی گفت دنبال بهونه ای همش میگم ای کاش اون کات میکرد😂😂😂 بگردم الهی رابطتتون چند وقت طول کسید

اخه مشکلی نداشتیم خودم کات کردم هی گفت دنبال بهونه ای همش میگم ای کاش اون کات میکرد😂😂😂 بگردم الهی ...

من یک سالو خورده ای

البته یک سال قبلش تو اتاق مشاورم واسه کنکور اومده بود مشاوره بگیره دیدمش و یک دل نه صد دل عاشقش شدم

بعد یک سال خودش اومد پیشنهاد داد و بعد چند ماه فهمیدم عه این همونه که پارسال شدید کراش زدم روش

هم بدترین و هم بهترین اتفاق زندگیم بود

بعدم که کات کردیم و اون ازدواج کرد و منم نرفتم تو رابطه تا الان و خب یبار بعد شیش ماه پیام داد ولی یچیز تموم شده بود و تازه روحم درمان شده بود

با اینکه دوستش داشتم 

ولی اون هم ازدواج کرده بود و هم نمیخواستم به خودم ضربه بزنم

ادم چیزی رو که استفراغ میکنه دوباره نمیخوره 

2738
من یک سالو خورده ای البته یک سال قبلش تو اتاق مشاورم واسه کنکور اومده بود مشاوره بگیره دیدمش و یک د ...

الهی بگردم دورت

منم یک ساله باهاش رلم و چند ماه هم باهم رفیق بودیم

کاشکی واسم برمیگشت... تنها نیستی منم خیلی ازین شبا داشتم :)))))))

دورت بگزدم الهی

خیلی سختمه دیروز یه پروف گذاشت لباسی ک من برای تولدش گرفته بودم و پوشیده بود😭🥹

دورت بگزدم الهی خیلی سختمه دیروز یه پروف گذاشت لباسی ک من برای تولدش گرفته بودم و پوشیده بود😭🥹

از خوشحالی مردم😂😂

2706