2733
2734

دوست داشتین کدوم اخلاق شوهرتونو عوض کنید 

اونایی هم ک شوهر ندارن بیان بگن چ خصوصیاتی داشته باش ک خوشتون میاد و برعکسش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به سلامتی خودشون اهمیت نمیدن 

این خیلی اذیت کننده است

خیلی حرص شغل و ..میخورن 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

ب شدت مال جمع کن . خونم شده عین سمساری . ینی هر چی ک خراب میشه بجای اینکه بندازه دور یا اوراقش کنه نگه مبداره ک ی روز بیاره سرخاکم بچینه . واقعا کلافم کرده این اخلاقش

ینی ۳ تا لاستیک ماشین تو حیاط ک پاره شده . یه عالمه پارچه و پرده و پرچم ک از هییتشونه .‌کلیییی لوازم‌ماشین ک خراب شده و قابل استفاده نیس 

ولی از مردای بد دل

خسیس(دست و دل باز دوست دارم)

ایراد گیر

بچه ننه

بداخلاق و بد دهن

مرد سالار

هیز و بی وفا

خیلی بدم میاد

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
2740

خیلی دوست دارم طرف مقابلم صبروحوصله داشته باشه،فردی آرام 

کسی باشه که باعث بشه بهتربشم ازگذشتم نه بدتر

خیلی چیزاهست که درهرصورت هرفردی همه رانداره

👩🏻‍🎓      ازحسین بن علی هرچه بخواهی بدهد،توزرنگ باش‌وازاونسل‌علی دوست بخواه...❤🍀

از من نترسه 😁

فقط سرم داد بزنه 😂😂😂😂😂😂

وسایل جهزیه رو بشکنه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

منم بگم شما تاج سری بزن بشکن ماله خودته بازم میری میخری عزیزم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من یک مجردم😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
ب شدت مال جمع کن . خونم شده عین سمساری . ینی هر چی ک خراب میشه بجای اینکه بندازه دور یا اوراقش کنه ن ...

خودت یواشکی بنداز بیرون منم اصلا با شوهرم بحث نمیکنم کار خودمو میکنم.بعضی وقتا میگه اینو نگه دار بدرد میخوره منم هیچی نمیگم چند روز بعد میندازمش بره اونم هیچوقت یادش نمیمونه

خودت یواشکی بنداز بیرون منم اصلا با شوهرم بحث نمیکنم کار خودمو میکنم.بعضی وقتا میگه اینو نگه دار بدر ...

اگ‌میشد خوب بود مادرشوهرم با ما تو یه ساختمونه هم‌میبینه من تو حیاطم بدو بدو میاد بیرون وامیسته ک مبادا چیزی رد کنم یا کاری بکنم . خیلی دوس دارم بخدا دورم خلوت شه ولی نمیذارن

مجردم 

ولی اگر این اخلاقا رو داشته باشه هیچ وقت ازدواج نمیکنم: ۱_ خسیس بودن ۲_هیز بودن ۳_ دست بزن داشته باشه و بداخلاق باشه ۴_ به خانواده م احترام‌نذاره !!  ۵_ تن پرور باشه و اهل کار و مسئولیت پذیری نباشه !! ۶_ منزوی باشه و اهل رفت و آمد نباشه !!

۷_ بددهن باشه و توهین کنه ! ۸ _ مامانی باشه !! ( هر اتفاقی بیفته به مامانش بگه و کلا اختیار زندگیش دست مامانش باشه ) 

توو دوران نامزدی اکثر این مواردی که گفتم مشخص میشه ... 

حتی اگر یه دونه از این موارد رو داشته باشه به هیچ عنوان ازدواج نمیکنم ... چون آدم ازدواج میکنه که خوشبخت بشه ... نه اینکه بدبخت تر بشه !

مجردم  ولی اگر این اخلاقا رو داشته باشه هیچ وقت ازدواج نمیکنم: ۱_ خسیس بودن ۲_هیز بودن ۳_ دست ...

باورت میشه شوهر من ی دونه از اینارو نداره ولی بجاش خیلی ب لوازماش حساس و مال جمع کنه . خسیس نیس ینی اگ مثلا تلویزیون خراب شه میره ی بهترشو میخره اما اون خرابه رو نگه میداره شاید ی روزی ب درد بخوره😭😭😭