2733
2734
۳ ماه که خیلی زوده والا من بعد ۶ سال  تازه شدم

قربون خدا برم

واقعا من باید شکر گزار باشم

امیدوارم خدا از سر تقصیرات و ناشکری من بگذره خدایا منو ببخش تو بخشتده ی منو ببخش

من رو ی اقدام باردار میشم بخدا😅

فقط ی بار از دستمون بره حتما باردار میشم

دو بار که رفت باردار شدم

ی بارم خودم خاستم با ی اقدام باردار شدم

الهی شکر

قربونت برم مرسی تپش قلب گرفتم با دعات❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزم مگه چند سالته اینهمه عجله و ذوق داری؟؟من سه ساله ازدواج کردم اصلا ذوقی واس بچه ندارم🙁 خیلی دنیای قشنگیه ک بخوام با بچه ی بی گناه تقسیمش کنم؟دنیای پر از درد_بیماری _خستگی‌... 

بچه ی پسر خالم از دو سالگی سرطان خون گرفته هرروز درد میکشه تو دلم میگم آخه واجب بود یکی رو به زور وارد این دنیا کردین؟

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هرروز عرق کاسنی همسرت بخوره.خودتم حنا دم کن بمال زیرشکمت.مشما بکش روش بزار دوساعت اینا بمونه.چندبار تکرارکن.روغن سیاهدانه شبابزن روی پهلو و زیرشکگ و اطراف نافت کلا رحمت دیگه.ی شال بزرگم ببند دور کمر و شکم و پهلوت تا گرم بشه.اینا رحمت رو گرم میکنه خیلی تاثیرداره.لبنیات مصرف نکن

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
2731
یه سوال وقتی اقدام بشه هم میشه گرمی خورد 

نخوری تاتایم پریودبهتره

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
عزیزم مگه چند سالته اینهمه عجله و ذوق داری؟؟من سه ساله ازدواج کردم اصلا ذوقی واس بچه ندارم🙁 خیلی دن ...

۲۵ سالمه

توکل ب خدا خودش کمک میکنه دوست دارم مادرشم

توهم ی روز میاد ک حال الان منو پیدا میکنی

عزیزم هرروز عرق کاسنی همسرت بخوره.خودتم حنا دم کن بمال زیرشکمت.مشما بکش روش بزار دوساعت اینا بمونه.چ ...

وای هرروز دوغ و ماست میخورم

مرسی عزیزم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

وای هرروز دوغ و ماست میخورم مرسی عزیزم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

نخور عزیزجان.حنا خیلی خوبه.شکمت قرمز میشه یکم ولی خب خیلیی تاثیرداره رحمت گرم میشه.شکمت نزار خیس بشه.روغن سیاهدانه بمال بعدم پتو مسافرتی بپیچ تا صب

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی