2752
2734
اره عزیزم از قرص های اورزانسی و هورمونی که استفاده نکردی

ن گلم هورمونی ک نخوردم اورژانسیم اخرین بار تیره پارسال خوردم

فقط الان ویتامین دی و اهن اینارو دکتر داره

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۹اردیبهشت فهمیدم اومدی تو دلم زندگی مادر♥️😍

یه سوال 

رابطه داشته باشی  با جلوگیری طبیعی روز اول و سوم بعد از پریود امکان بارداری هست؟اصلا رحم اون موقع از بعد از پریود آمادگی باروری رو داره

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن فردا میخوام برم دیگ جدی پیگیرش میشم

باید بری حتما من قبل اقدام واسه پیش بارداری رفتم 

الانم میرم اگه خیلی پری هات عقب میوفته امکان داره تنبلی بگیری یوقت که حتما باید دارو مصرف کنی

2731

اسی. تنبلی تخمدان نداری؟ 

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

حالا که خیلی زوده

اگه زیر 35هستی یک سال به خودتون فرصت بده

اقدام موثر داشته باش

استرس و اضطرابو کلا از زندگی حذف کن خواب به موقع تغذیه پروتئینی و سالم ویتامین ای و فولیک اسید و ویتامین سی برای همسرت خودتم یدوفولیک حتما بخورین

2706