2733
2734

یه بار تو بحث با پسرش الکی من را کشید وسط و گفت اگر تو ما را با هم آشتی ندی هرکی بیاد از من در مورد خانواده ات تحقیق کنه حرفهای خوبی نمیزنم در موردشون‌

بچه ها من یه خواهر برادر مجرد دارم میترسم ازش.

شهر ما کوچیکه و البته خانواده ما خیلی خوش نام هستن در عوض خانواده مادرشوهرم نه‌‌. منم بخاطر پدرشوهرم که خوشنام بودن و شوهرم که خیلی نجیب بود قبول کردیم.

شما باشید برید تحقیق واسه عروس مادرشوهر خواهرش بد بگه ولی همه تعریف خوبی کنن چیکار میکنید؟

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ نگرانی هایی داری واقعا 

بیخود نبوده تهدید کرده‌ یه نقطه‌ ضعف ازت داره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2742

میفهمم ک مادرشوهره عوضیه و حرفش رو قبول ندارم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2740

یه جوری رفتار نکن که فک کنه حرفش برات مهمه. 

اگر واقعا خانواده خوشنامی هستین نباید از حرفش بترسی چون اگر اون که تحقیق میکنه عاقل باشه میفهمه که همه خ‌بتون رو گفتن الامادرشوهر

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
اخه کی میره از مادرشوهر تو تحقیق کنه نهایتا از در و همسایه میپرسن

واقعا‌؟ خدا کنه. از هرکی بپرسن جز خوبی نمیگه. زن عموم کع همسایمون رو سر مادرم قسم میخوره

مستاجرای بابام وفتی میخوان برن گریه میکنن

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
مادرشوهر توام چه بیشعوره مثه مال من

خیلیییی

خودش به قول شوهرم رسوای عالمه. بچه هم تو خونه نداره که نگران ابروش باشه